K-Pop

SEVENTEEN Online Konser ile Geliyor

SEVENTEEN online konser ile dünyanın her yerindeki hayranlarıyla buluşacak. 5 Ocak 2020 tarihinde Pledis Entertainment, grubun sosyal medya kanalları ve topluluk platformu Weverse aracılığıyla heyecan verici bu konser için bir tanıtım afişi paylaştı. IN-COMPLETE isimli sanal buluşma 23 Ocak 2020 tarihinde KST 18.00’da başlayacak. Bu etkinlik SEVENTEEN’in Ağustos 2019’da başladığı dünya turu Ode to You’dan bu yana ilk konser olacak.

SEVENTEEN Online Konser
SEVENTEEN Online Konser

Grubun farklı bakışları ve posterdeki muhteşem stilleri, yaklaşan etkinlik için artan beklentiye de katkıda bulundu. Ayrıca grup üyeleri ince renkli, şık kıyafetler giyerken, büyüleyici jestleriyle doğal olarak göz kamaştırıcı ve güçlü auralar yayıyor. Devam eden koronavirüs kısıtlamalarına rağmen konser, hayranlara SEVENTEEN ile kolayca bağlantı kurma ve iletişim kurma fırsatı verecek.

SEVENTEEN Online Konserde Birçok Şarkıyı Seslendirecek

Dikkat çekmesi beklenen sanal etkinlik, grubun güçlü müzikal yeteneklerini çok çeşitli yeni ve özel sahnelerle sergileme platformu olarak da hizmet verecek. Dahası, SEVENTEEN aynı zamanda hit ve en son şarkılarının çoğu dahil olmak üzere 20’den fazla şarkıyı seslendirecek olması hayranlarını daha da heyecanlandırıyor.

SEVENTEEN Home Run

Yetenekli grup, 7. EP Heng garae’lerini Haziran 2020’de ve en son özel mini albümleri Semicolon’u Ekim 2020’de yayınladıktan sonra büyük bir popülerlik kazandı. Grubun, “Left & Right” ve “HOME; RUN” adlı başlık parçalarıyla izleyenleri üzerinde bıraktıkları güçlü izlenimin ardından, IN-COMPLETE’da sunacakları yeni cazibelerle ilgili beklentiler artmaktadır.

Hayranlar, 7 Ocak KST saatiyle 16: 00’dan itibaren Weverse Shop’tan konsere bilet satın alabilecek. Etkinlik ve biletleme ile ilgili diğer detaylar grubun Weverse sayfasında ve sosyal medya kanallarında bulunabilir. Bu arada SEVENTEEN online konserden önce 6 Ocak’ta Amerikan talk şovu The Late Late Show With James Corden’da ilk kez sahneye çıkacak. Grup ayrıca yeni çıkan albümleri Semicolon’dan selam veren son hit single “HOME; RUN” ı da seslendirecek.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu