K-Pop

SHINee Atlantis ile Şova Devam Ediyor

SHINee Atlantis albümü ile geri döneceğini duyurdu. Grup 12 Nisan’da dijital olarak yayınlanacak ve yeniden paketlenmiş 7. Albümünün Atlantis olacağını açıkladı. Albümün fiziksel hali ise 15 Nisan’da piyasaya sürülecek. Toplam 12 parçadan oluşacak olan albümde üç yeni parça yer alıyor. Bu parçaların isimleri Area, Days and Years ve albümün başlık şarkısı Atlantis şeklindedir.

SHINee Atlantis
Don’t Call Me Müzik Videosundan Bir Kesit

SHINee 7.mini albümü Don’t Call Me’yi Şubat ayında çıkardı. Yeniden paketlenen albüm ile SHINee’nin K-pop endüstrisine zengin yeni müzikler vermesi bekleniyor. Ayrıca Don’t Call Me, Güney Kore’de birçok müzik listesinin zirvesine yerleşti ve dünya çapında olumlu sonuçlar aldı. Albümün başlık parçası Don’t Call Me de altı müzik şovu ödülü kazandı.

Ayrıca Don’t Call Me albüm olarak 47 bölgede iTunes En İyi Albümler listelerinde zirvede yer aldı. Albüm ayrıca China QQ Music ve Japonya’nın Oricon Weekly’deki Dijital Albüm Satış listelerinin başında yer aldı. SHINee Atlantis, 31 Mart’tan itibaren çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı müzik mağazalarında ön siparişe açılacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu