K-Pop

SHINee Don’t Call Me Teaser’ını Yayınladı

Hayranların uzun bekleyişinin ardından SHINee Don’t Call Me için müzik videosunun teaser’ını yayınladı. Grup yeni başlık parçasının müzik videosu önizlemesi ile tanıtımlarını başka bir seviyeye taşıdı. Müzik videosunun teaser’ında yer alan birkaç saniyelik nefes kesen görseller, bağımlılık yaratan ses ve güçlü son hayranları oldukça etkiledi. Yoğun klip ile küresel hayranların beklentileri de arttı.

SHINee Don't Call Me
SHINee

SHINee Don’t Call Me Teaser ile Beklentiyi Yükseltti

Don’t Call Me, üyelerin vokalleri ve canlandıracakları duygularla etkileyecek bir hip hop dans numarasıdır. Daha önce SHINee, grup, ünite ve solo olanlar dahil olmak üzere çeşitli konsept görüntüleri paylaştı. Üyeler farklı tarzları ortak bir şekilde canlandırarak hayranlar arasında heyecanı artırdı. Ayrıca yeni albüm, müzikseverlerin beğeneceği farklı çekiciliğe sahip dokuz şarkı içerecek.

SHINee Don’t Call Me Teaser

Ayrıca sanatçılar, her hafta farklı içerikler ortaya çıkaran SHINee is Calling isimli özel bir ARS promosyon yöntemi kullandı. Hayranlar, SHINee yardım hattını paylaşarak Şubat ayı başında idollerin seslerini dinleyerek onlara doğrudan mesaj bıraktı. 9-14 Şubat tarihleri arasında grup SHINee’nin özel gizli mesajlar olarak da bilinen TMI’sını düşürdü. Ardından 15-21 Şubat tarihleri arasında hayranlar, albümün her gün farklı bir şarkıya odaklanan Highlight Medley’e göz atabildi. SHINee Don’t Call Me isimli albümü 22 Şubat’ta grubun yeni müzik videosuyla birlikte yayınlanacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu