K-Pop

SHINee Online Konser ile Hayranlarıyla Buluşacak

Efsanevi K-pop erkek grubu SHINee online konser ile hayranlarıyla buluşacak. Kısa bir süre önce SM Entertainment, grubun resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla hayranlarına keyifli duyuru paylaştı. SHINee: SHINee WORLD başlıklı sanal konser 4 Nisan’da KST saatiyle 15.00’te gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl Naver ile birlikte şirketin yeni online performans platformu Beyond LIVE üzerinden yayınlanacak.

SHINee Online Konser
SHINee Online Konser

SHINee Online Konser ile Hasrete Son Verecek

Yaklaşan etkinlik, SHINee’nin ilk çevrimiçi konseri ve üç yıl aradan sonra ilk solo konseri olacak. Çocuklar, Şubat 2018’de Japonya’daki SHINee WORLD THE BEST 2018 – ŞİMDİNDEN İTİBAREN – konser turlarında hayranlarına büyüleyici performans hediye etti.

SHINee Online Konser Tweet’i

SHINee için biletler: SHINee WORLD, 18 Mart saat 15.00 (KST) itibarıyla Naver V LIVE +’da satışa sunulacak. Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı açıklanacağı için hayranlar bizi izlemeye devam etmelidir. Bu arada, diğer bir haberde, SHINee son geri dönüşleriyle birçok başarı elde ediyor.

22 Şubat’ta yedinci normal albümleri Don’t Call Me’yi çıkardıktan hemen sonra, grup çeşitli yerel ve uluslar arası müzik listelerine hakim oldu. Albüm dünya çapında en az 47 bölgede iTunes En İyi Albüm listesinin yanı sıra Çin’deki QQ Music ve Kuwo Music’in dijital albüm satış listelerinde ve Japonya’nın Line Music Album İlk 100 listesinde zirveye ulaştı.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu