K-Pop

SHINee Taemin, Navillera İçin Dizi Müziği Söyleyecek

Güney Kore basınında çıkan haberlere göre, SHINee Taemin tvN kanalında yayınlanan K-Drama Navillera için yapılacak dizi müziğini seslendirmek üzere ekibe katıldı. İlk olarak Mart ayının 22’sinde yayınlanmaya başlayan dizinin ilk bölümünde bitiş parçası olarak “My Day” adlı OST çaldı. Navillera dizisinin bu müziği, Taemin’in imzasını taşıyan net ve güzel vokalleri ile ilk bölümün sonunda seyircilerde kalıcı bir izlenim bırakmasıyla dikkat çekti.

shinee taemin navillera ost my day
SHINee – Taemin

Dizi sonunda yer alan jenerik, sesi dramaya çok yakışan SHINee Taemin‘in diziye müziğini yapmak için katıldığını ortaya çıkaran bir kanıt oldu.  My Day şarkısının resmi çıkışı ise, Navillera dizisinin dördüncü bölümünde, yani 30 Mart tarihinde yayınlanacak. Bu OST ile Taemin, bir K-Drama dizi müziğinde dördüncü kez yer almış olacak.

SHINee Taemin 6 Yıldır İlk Kez OST İçin Söylüyor

SHINee Taemin, dizi müziği yapmaya ilk olarak 2012 yılında yayınlanmaya başlayan To The Beautiful You dizisi için yaptığı “U” OST’u ile başladı. Daha sonra Prime Minister and I dizisi için “Footsteps” ve Who Are You dizisi için “That Name” adlı şarkıları seslendirdi.

Navillera dizisi için hazırlanan My Day şarkısı, SHINee Taemin’in altı yıl içinde ilk kez yayınlayacağı bir OST olacak. Park In Hwan ve Song Kang’ın yer aldığı Navillera dizisi, hayat boyu bale yapma hayali kuran yetmişli yaşlarında bir adam ve zor günler yaşarken bale yapma arzusu kaybolan 23 yaşındaki bir adamı konu ediniyor.

Kaynak
SHINee’s Taemin To Sing An OST For The tvN K-Drama “Navillera”

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu