Dijital Pazarlama

Shop Pay Facebook ve Instagram’da!

Shop Pay Facebook ve Instagram’a doğru genişliyor. Böylece güvenli online alışveriş ödemelerinde tercih edilen Shopify, Shop Pay’i sosyal medya devlerine sunarak online alışverişin kalıcılığının temellerini atıyor. Shopify, günümüzde sosyal platformlarının dijital ana caddemiz olduğunu söylüyor. Durum böyle olunca alışkanlıklarımızın birçoğunun değişmek zorunda kaldığı pandemi sürecinde pek çok sosyal medya kullanıcısı online alışverişi tercih etmeye başladı.

Shop Pay Facebook ve Instagram'da Kullanılabilir
Artık Shop Pay Facebook ve Instagram’da Kullanılabilir

Shop Pay Facebook ve Instagram’da Kimler Tarafından Kullanılabilecek?

Güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın yollarından biri olan Shop Pay başlangıç olarak Facebook ve Instagram’da satış yapan bütün Shopify satıcılarını kapsayacak. Facebook’ta hızlı ve güvenli bir ödeme seçeneği olarak sunulan Shop Pay ile insanlar ayrıca endüstri liderleriyle sipariş takiplerini gerçekleştirebilecek.

“İnsanlar sosyal platformları yalnızca bağlantı için değil, ticaret için de benimsiyor. Shop Pay’i ilk kez Shopify dışında kullanılabilir hale getirmek, online alışveriş yapan daha fazla kullanıcının internetteki en hızlı ve en iyi ödemeyi kullanabileceği anlamına geliyor. Ayrıca bunun çok daha fazlası gelecek. Sosyal satışı çok daha iyi bir hale getirmek için bu platformlara bir dizi Shopify hizmeti ve ürünü getirmek için Facebook ile çalışmaya devam edeceğiz.”

Carl Rivera, General Manager of Shop (Shop Genel Müdürü, Carl Rivera)

Allbirds, Kith, Beyond Yoga, Blueland gibi tanınan ve sevilen birçok marka müşterilerine hızlı ve güvenilir bir ödeme deneyimi sunmak için Shop Pay’i kullanıyor. Yeni yapılan anlaşmayla kullanıcılar artık doğrudan Facebook ve Instagram’da Shop Pay deneyimine sahip oluyor. Bu entegrasyonla Shop Pay Facebook ve Instagram’daki tüketiciler için Facebook Pay’de ödeme seçeneği olarak görünecek.

Kaynak
Shop Pay expands to Facebook and Instagram

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu