Güncel

Signal Kripto Para Gönderme İşlemi Yakında

Signal kripto para gönderme işlemi yakında geliyor. Daha önce adını duymadığınız ya da duysanız da diş fırçası sandığınız Signal son zamanlardaki yükselişi durdurulamıyor. WhatsApp gizlilik sözleşmesini insanlara duyurunca insanlarda alternatif kanallar aramaya başladı. Signal ismi ilk o zaman ülkemizde ve dünya da duyulmaya başlandı.

Daha sonra Elon Musk’ın Signal’i önermesi dünya çağında nam kazanmasını sağladı. Yaşanan bu gelişmelerden sonra daha fazla kişiye hitap etmeye çalışan uygulamanın en önemli özelliği gizliliğe büyük önem vermesiydi. Gizliliğe bu kadar önem vermesi diğer uygulamalar arasında öne çıkmasını sağladı. Diğer uygulamalarda bu amaçla yola çıktığını söylese de Signal bu mesajı kullanıcılarına net şekilde vermiş gibi. Yeni gizlilik sözleşmesi sunan WhatsApp’ın sahibinin de bu uygulamayı kullanması Signal’in gizliliğe ne kadar önem verdiğini kanıtlıyor.

Signal Kripto Para Gönderme İşlemi Yakında
Signal Kripto Para Gönderme İşlemi Yakında

Signal Kripto Para Gönderme İşlemi Ne Zaman Geliyor?

Signal son zamanlarda kazandığı kullanıcıları kaybetmemek ve daha fazla kullanıcı kazanmak için farklı özellikler eklemeyi hedefliyor. Bu hedeflerden ilki kripto para gönderme ve alma özelliği oldu. Fakat Signal bu özelliği için daimi kullanıcılardan yardım talep ediyor.

Signal’ın en son beta sürümü bugün piyasaya sürülüyor. İçeride performansı arttırmaya yönelik yapılan geliştirmeleri, hataları düzeltmek için yapılan değişiklikleri ve sessize alma ayarları ile ilgili iyileştirmeler bulacaksınız ve Birleşik Krallık’taysanız ödeme almanızı ve yapmanızı sağlayan yeni bir özellik olan Signal Payments için yardım bölümü göreceksiniz. Gizlilik odaklı ödemeler, mesaj göndermek veya almak kadar kolaydır. Bu özellik henüz deneme aşamasındadır.

Signal
Signal Kripto Para Gönderme İşlemi Ne Zaman Geliyor?
Signal Kripto Para Gönderme İşlemi Ne Zaman Geliyor?

Signal Geliştiricileri bu özelliğin ne zaman geleceğini açıklamasa da yakın zamanda kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor. Signal bu sistemi kullanırken de gizliliğe önem verdiğini söylüyor. Bu yüzden MobilCoin sistemi kullanmayı hedefliyor. Kullanıcılarına bilgileriniz bizde de değil siz de kalsın mesajını veriyor. MobilCoin ile arkadaşlarınıza veya ailenize kripto para gönderebiliyorsunuz ya da alabiliyorsunuz. Bu özelliği mesajlaşma uygulaması ile yapabiliyorsunuz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu