GüncelExxen

Sihirli Annem Exxen’de Yeniden Başlıyor

Sihirli Annem Exxen’de yeniden başlıyor. Sihirli Annem dizisi bazı insanların çocukken favori dizisiydi. Türk Televizyon tarihinde o dönem konusu sihir olan birden fazla film ortaya çıkmıştı. O dönemin başlangıcı Sihirli Annem dizisidir.

Sihirli Annem Exxen'de Yeniden Başlıyor
Sihirli Annem Exxen’de Yeniden Başlıyor

Exxen, Netflix’in yapımcılığını üstlendiği film veya dizi tarzlarında bir yapımcılığı üstlenmeyeceğini ortaya koydu. Exxen global bir platform olmak yerine daha çok bölgesel bir dijital platform olacağını gösterdi. Hasan Can Kaya ile anlaşılması, Enes Batur’un Exxen için planladığı projeler bunu gösteriyor.

Melisa İstedi Sihirli Annem Exxen’de Yeniden Başlayacak

Acun Ilıcalı kızı Melisa’nın Sihirli Annem’in eski bölümleri izlediğini ve bunun üzerine yapımcıyı arıyarak yeniden çekmelerini istediğini açıkladı. Bu istek üzerine dizi yeniden çekilmeye başlandı.

Acun Ilıcalı yeniden çekilecek dizninin, sahibi olduğu Exxen’de yeniden başlayacağını duyurdu. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamadan sonra sosyal medyada gündem oldu. Acun Ilıcalı Exxen’in 1 Aralık 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacağını da açıkladı.

Sihirli Annem Exxen'de Yeni Oyuncular ile Çekilmeye Başladı
Sihirli Annem Exxen’de Yeni Oyuncular ile Çekilmeye Başladı

İlk çekildiği zaman oynayan oyuncuların yeni dizi de yer almayacağı daha çok gündem oldu. Eski dizi oyuncuları ortak bir şekilde sosyal medya üzerinden iddiaları doğrulayacak şekilde bir açıklama yaptı.” Olayları sosyal medya üzerinden takip ediyoruz. Anladığımız kadarıyla vefa ve etik kavramları ülkemizde yok olmuş” şeklinde açıklama yaptılar.

Bu tepkiler üzerine bazı oyuncuların dizide yer alacağı iddia ediliyor. Ama oyuncular ya hep ya hiç şeklinde açıklama yaptığı da iddia ediliyor.

Sihirli Annem’in Yeni Oyuncuları:

Betüş: Açelya Topaloğlu

Dudu: Nergis Kumbasar

Perihan: Lale Başar

Sadık: Emre Altuğ

Çilek: Belinay Suvari

Tuğçe: Nisa Sofiya Aksongur

Ceren: Cemre Demircan

Cem: Egemen Uysal

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu