Exxen

Sihirli Annem Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Türk medyasının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Acun Ilıcalı daha önce kuracağını açıkladığı Exxen de Sihirli Annem dizisini tekrardan çekeceğini açıklamıştı. Buna neden olarak ise kızının diziyi çok sevdiğini söylemişti.

2000’lerin başında oldukça popüler olan dizinin yeniden başlayacak çekimleri için oyuncu kadrosu da netlik kazandı. Aradan geçen yaklaşık 10 yılda oyuncu kadrosu tamamen değişirken oyuncuların hangi rollerde karşımıza çıkacakları da belli oldu.

Sihirli Annemin Oyuncu Kadrosu
Sihirli Annemin Oyuncu Kadrosu

Sihirli Annem Oyuncu Kadrosu Instagram’dan Açıklandı

Sihirli annem oyuncu kadrosu Exxen’in resmi İnstagram hesabından yapılan paylaşım ile duyuruldu. Kadroda  Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu ve Nergis Kumbasar gibi bir çok önemli isim yer alıyor. Buna ek olarak yeni dizide oyuncuların oynayacakları roller de netlik kazandı.

Diziye adını veren Betüşü canlandırmak için Açelya Topaloğlu seçildi. Betüşün eşi Sadığı ise bir dönem gençlik dizilerinin vazgeçilmez ismi Emre Altuğ oynayacak. Yeni dudu peri rolü Lale Başar’ın olurken Perihan Peri rolünde ise Nergis Kumbasar oynayacak.

Dizide ki çocukları Eylül Ugan Çilek rolü ile Cemre Demircan Ceren rolü ile Egemen Uysal cem rolü ile oynayacak.

Sihirli Annem 1 Ocakta yayın hayatına başlayacak Exxen de yayınlanacak. Yeni versiyonun beğenilip beğenilmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu