Güncel

Dünyanın İlk Sıvı Soğutmalı PlayStation 5’i Geliştirildi

Sıvı soğutma sistemi çoğu donanımın tam performans vermesini sağlar ve oldukça önemli bir sistemdir. Bu konuda bilgisi olan Sony şirketi bunu bilerek yeni çıkarttıkları Playstation 5 cihazında oldukça büyük ve performansı üst seviyelerde olan bir fan tasarladı. Uzmanlar bu fan cihazının yüksek oyun kalitesi, yüksek performans sunacağını ve uzun yıllar boyunca sorun çıkarmadan çalışacağını söyledi.

Dünyanın İlk Sıvı Soğutmalı PlayStation 5 Geliştirildi
Dünyanın İlk Sıvı Soğutmalı PlayStation 5 Geliştirildi

Sıvı Soğutmalı PlayStation 5 Adeta Oyun Canavarı

Bu sistem her türlü cihazlarda çok fazla tercih edilen bir sistem. Sebebi ise sizlere her türlü kaliteyi verir. Zaten çoğu firma ürettikleri sistemlerde her zaman bu sıvı soğutma sistemlerini kullandı. YouTube platformunda bulunan Modding Cafe adlı kanal bu sıvı soğutma sistemini PlayStation 5 sistemine ekledi.

Bu kanal videoda eklediği sistem PlayStation 5 tasarımına uymayacağından dolayı kendi tasarımını katarak PlayStation 5 cihazını güncelledi. Sony şirketi yeni çıkarttıkları PlayStation 5 cihazı oldukça kolay bir şekilde açılır. Eğer ki sizler de PlayStation 5 cihazınıza ekleme yapmak isterseniz, bu iş oldukça kolay. Videoyu izleyerek ne kadar kolay olduğunu sizde görebilirsiniz. Modding Cafe kanalı bu sıvı soğutma sistemin ticari satışa çıkacak versiyonunda güncellediğini belirtti.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu