K-Pop

SM Entertainment, Today’s Celeb (Bugünün Ünlüsü) Adlı Yeni Şov Dizisini Duyurdu

SM Entertainment, hayranlar için çevrimiçi hayran toplantıları ve alışveriş tanıtımları karışımını içeren yeni bir içerik çeşidi olan Today’s Celeb (Bugünün Ünlüsü) adlı şovu duyurdu. SM Entertainment’ın duyurusuna göre yayınlanması beklenen bu gösteri; müziği, konuşmaları ve oyunları alışverişle birleştiren, insanların bir arada olacağı, K-Culture (kore kültürünü) içeren, yeni bir canlı ticaret şovu konsepti olacak.

Today's Celeb Bugünün Ünlüsü Super junior
Today’s Celeb’in İlk Konuğu Super Junior Olacak

Today’s Celeb (Bugünün Ünlüleri) adlı bu yeni şov; sanatçılarla gerçek zamanlı iletişimi, onların performanslarını, ve hayranların başka hiçbir yerde bulamayacağı özel alışveriş fırsatlarını içerecek. Gösterinin ilk konuğu 10. stüdyo albümleri The Renaissance ile geri dönen Super Junior olacak. Yayın sırasında hayranlar, özel bir anlaşmanın parçası olarak Super Junior’ın yeni albümünü satın alabilecek ve her satın alma işleminde ücretsiz hediye alabilecekler.

Today’s Celeb (Bugünün Ünlüsü) Canlı Alışveriş Yapanlara Hediye Verecek

Super Junior’s Today’s Celeb (Bugünün Ünlüsü), 16 Mart tarihinde Kore Standart Saati ile 17.00’de yayınlanacak. Programın bir parçası olarak SM Entertainment tarafından oluşturulan bir anketle hayranlar, görecekleri ve alacakları şeyleri oylayabilecek. Ücretsiz hediye ise, Super Junior üyelerinin dörtlü bir fotoğrafı olacak ve hayranlara dört poz arasından seçim yapma seçeneği sunulacak.

Ayrıca anket, hayranların üyelerden duymak istedikleri hikâyeyi (perde arkası hikâyeleri, The Renaissance’tan en sevdikleri şarkı, bir iltifat yayını, hayranlar için sözler veya TMI hikâyeleri gibi ) oylamalarına da olanak tanıyor. Yeni gösterinin duyurusu, şirketin 2020’de 80,3 milyar KRW (yaklaşık 70,7 milyon dolar) net zararla karşı karşıya olduğu ve 2019’daki net gelirlerine kıyasla düşüş yaşadığı bildirildikten hemen sonra geldi. Bu şovdaki canlı alışverişin TikTok’ta da yer alacağı ile ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak
SM Entertainment Announces New Show Series “Today’s Celeb”—Shopping Infomercial Meets Online Fan Meeting

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu