E-SporPUBGZULA

2020 Son Kupa Vestel Turnuvası

Espor’un öncülerinden biri olan Vestel, bu yıl resmi olarak düzenlemiş olduğu Kupa Vestel turnuvaları ile Espor severlere inanılmaz bir ortam meydana getirdi. Vestelin düzenlemiş olduğu İlk Kupa Vestel turnuvası geçen Haziran ayında düzenlendi. Ardından ise devam eden turnuvalar ile birlikte Espor severlere oldukça güzel mücadelelere şahit oldu.

Son Kupa Vestel Turnuvası
Son Kupa Vestel Turnuvası

Kasım ayında da yapmış olduğu duyuru ile birlikte iki adet turnuvayı gerçekleştirdi. Vestel bu turnuvada ise ilk Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula ve büyük bir kitleye sahip PUBG Mobile Turnuvası yaparak Espor severlere unutamayacakları bir heyecan yaşattı.

Son Kupa Vestel Turnuvası Tarihleri

2020 yılının sonuncusu ve dördüncüsü olan Kupa Vestel heyecanı, 14 Aralık ve 19 Aralık tarihleri arasında olacak Zula turnuvası ile başlayacak. Ardından ise 21 Aralık ve 26 Aralık tarihleri arasında oynanacak olan PUBG Mobile Turnuvası ile devam edecek.

Son Kupa Vestel Turnuvası
Son Kupa Vestel Turnuvası

Kupa Vestel Zula Turnuvası için son kayıt tarihi 12 Aralık 23.59’a kadar. PUBG Mobile Turnuvasının ki ise 19 Aralık 23.59’a dek. Kayıt işlemleri için ve turnuva hakkında daha fazla bilgi almak için Kupa Vestel’in internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca turnuvada toplam verilecek olan ödül ise 10.000 TL olarak belirlendi.

Turnuva Kupa Vestel Twitch ve Youtube Vestel kanalından canlı bir şekilde izlenilebilecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu