Güncel

En Çok Büyüyen Yayıncı Belli Oldu

Valkyrae kullanıcı adına sahip bir yayıcı Youtube’de ki izlenme sayılarını Twitter üzerinden paylaştı. Bu paylaşım Valkyrae’nın son zamanlarda ki en çok büyüyen ve en popüler kadın yayıncı olduğunu gösteriyor. Valkyrae’nın bu başarışının nedeni ise hiç şüphesiz Among Us.

Son Zamanlardaki En Büyük Yayıncı Valkyrae
Son Zamanlardaki En çok Büyüyen Yayıncı Valkyrae

Oyun yayıncılığı sektörü her gün daha da fazla genişleyen bir sektör. Tabi ki bazı oyuncular da bu sektörün lideri olmayı hakkıyla başarıyor. ABD’li Rachell Hofstetter da sektörün liderlerinden biri. Hofstetter hayatını Youtube’dan yaptığı yayınlarla sürdürürken son zamanlarda dünyanın en popüler yayıncısı konumunda geldi.

Among Us, 2018 yılında piyasaya sürülmüş bir oyun fakat son birkaç aydır oldukça popüler. Bunun sebebi ise hiç şüphesiz yayıncılar. Valkyrae’da bu oyunu seven yayıncılardan biri. Yayınlarında sürekli bu oyunu oynuyor. Yayıncı geçtiğimiz günlerde Youtube’da ki istatistiklerini izleyicileri ile paylaştı. Böylece başarısının ne boyutta olduğunu herkese gösterdi. Bu konu hakkında konuşan Ryan Wyatt, Valkyrae’nin son zamanların en çok büyüyen yayıncısı olduğunu tescilledi.

Valkyrae'nin İstatistikleri
Valkyrae’nin İstatistikleri

Yayıncının yaptığı paylaşımlara bakıldığında zaman ocak ayındaki izlenmelerinin 300 bin olduğu görülüyor. Bu ay ki izlenmeleri ise 11 milyona yükselmiş durumda. Ayrıca yeni anlık olarak izlenme rekoru da Valkyrae’ya ait. Bu rekoru 67 bin anlık izlenme ile kırdı.

Paylaştığı istatikseller hakkında açıklamada bulunan Valkyrae, bu başarısından dolayı Among Us’a teşekkür etti. Fakat Valkyrae Among Us ile büyüyen yayıncılardan sadece bir tanesi. Ülkemizde ki yayıncılarında neredeyse hepsi bu sıralar Among Us yayını yapıyor.  Yurt dışında da  Trainwreckstv, Moistcr1tikal gibi yayıncılarda Among Us ile izlenme sayısını ciddi şekilde arttırmayı başardı.

Among Us hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirisiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu