Güncel

Sony Wena 3 Akıllı Kayış

Sıradan saatleri bile akıllı saate çevirebilen Sony Wena 3 Akıllı Kayış, artık tanıtıldı. Sony Wena 3 Akıllı Kayış akıllı olmayan saatleri bile akıllı saate çevirerek akılsız saatleri ortadan yok edecek. 3 farklı materyal ile karşımıza çıkıyor. Sony firması geçtiğimiz günlerde Wena 3 adlı yeni akıllı saat kayış modelini gün yüzüne çıkardı.

Sony Wena 3 Akıllı Kayış Tanıtarak Akılsız Saatleri Ortadan Yok Edecek
Sony Wena 3 Akıllı Kayış Tanıtarak Akılsız Saatleri Ortadan Yok Edecek

Birçok teknolojik saat kullanıcıları bunun yeni bir akıllı saat modeli olduğunu sanmıştı. Lakin Sony Wena 3 bir akıllı saat ve akıllı bileklik olmadığını gösterdi. Bu kayış sıradan saatlere takılabilen ve takıldığı tüm saatleri akıllı saate çevirebilen bir kayıştır. Sony Wena 3 Akıllı Kayış’ın camı grafit malzemeden üretilmiş olup ve 90 cm yükseklikten düşmelere karşı dayanıklılık gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Sony Wena 3, 5 ATM basınca kadar su geçirmezlik özelliğine sahip ve kalp atışı sensörü, uyku takibi, kandaki oksijen miktarı ölçümü, adım takibi VO2 Max ölçümü ve stres seviyesi ölçümü gibi birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Saydığımız bu özellikler haricinde akıllı kayışta yer alan mikrofon ve hoparlör özelliği ile akıllı asistan Amazon Alexa desteği de yer alır.

Bir de NFC özelliği ile birlikte ödeme işlemlerinde de kullanılabilen bir kayış olması oldukça dikkat çekiyor. Piyasaya ilk sürümü Japonya’da 27 Kasım tarihinde sunulacak olan akıllı kayış silikon deri ve metal olmak üzere 3 farklı materyal seçeneğine sahiptir. Sony Wena 3 Akıllı Kayış fiyat etiketleri ise sırasıyla aşağıda yer aldığı gibidir:

Sony Wena 3 Fiyatları

  • Silikon modelinin satış fiyatı 228 Dolar,
  • Gümüş metal modelinin satış fiyatı: 314 Dolar,
  • Premium siyah metal modelinin satış fiyatı: 333 dolar
  • Kahverengi deri modelin satış fiyatı 385 Dolar,
  • Premium siyah deri modelinin satış fiyatı 304 Dolar olarak piyasaya sürüleceği belirtilmiştir.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu