Güncel

Soygun Şakası Çeken YouTuber Öldürüldü

Son zamanlarda sosyal medyanın popülerleşmesiyle beraber insanlar daha çok takipçi kazanmak için tehlikeli içerikler üretmeye başladı. Hatta bu içeriklerin bazıları ölüm ile sonuçlandı. Dün akşam saatlerinde bu tür olaylara bir tanesi daha eklendi. Ne yazık ki soygun şakası çeken YouTuber öldürüldü.

Soygun Şakası Çeken Youtuber Öldürüldü
Soygun Şakası Çeken YouTuber Öldürüldü

YouTuber Nasıl Öldürüldü?

ABD’nin Tenessee bölgesinde gerçekleşen üzücü olayda 20 yaşındaki Timothy Wilks ve bir arkadaşı Youtube kanalları için bir soygun şakası çekiyordu. Videoda genç Youtuber elinde kasap bıçağı ile insanları korkutacaktı. Bir grup insanı korkutacağı sırada gruptan bir kişi Wilks’i silahı ile vurdu. Olay hakkında fazla bilgi bulunmazken Wilks’in arkadaşının ne durumda olduğu ve Wilks’i öldüren adamın ruhsata sahip olup olmadığı büyük merak konusu olmasına rağmen detay bilinmiyor.

Yaşanan olay sonrası polise durumu anlatan maktul video çekildiğinden haberi olmadığını karşısında kasap bıçağı ile kendine doğru koşan bir insan gördüğünü ve kendini korumak için adamı öldürdüğünü ifade etti. Wilks’i öldüren Starnes isimli adamın ise şu an için bir suçlama ile karşı karşıya olmadığını belirtelim.

Oluşan durum o kadar acı ki 20 yaşında ki bir genç sırf takipçi kazanmak uğruna kasap bıçağı ile bir bir grup insanın içene dalabiliyor. Üstüne üstlük bunun için de canından oluyor. Umarız ki daha fazla takipçi uğruna bu tür olaylar yaşanmaz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu