Oyun

Spider Man: Miles Morales’in Geliştirmesi Tamamlandı

Spider-Man: Miles Morales, PS 5’in çıkış oyunlarından biri olacak. Insomniac Games, bu yeni nesil konsolun çıkış zamanı yaklaşırken herkesi sevindirecek haberi verdi. Geliştirici ekip, oyunu geliştirmeyi tamamladı ve bu da oyunun çıkış tarihinde bir gecikme yaşanmayacağı anlamına geliyor. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 12 Kasım‘da PS4 ve PS5 platformlarına gelecek.

Spider Man Miles Morales
Spider Man Miles Morales

Insomniac, Twitter hesabından yaptığı duyuruda sevindiren haberi bir gif ile paylaştı. Gif, kahramanın farklı sürümlerini ve hatta Örümcek Kedi’yi içeren bir görüntü. Miles Morales’in tamamlanması, PS5’in tanıtımına yakın olduğumuzu söylüyor. Ayrıca konsolda PS’a özel olan Bugsnax ve Godfall‘un dışında CD Projekt RED’in heyecanla beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077 de yakın zamanda tanıtıma hazır olan diğer oyunlar arasında açıklanmıştı.

Spider Man: Miles Morales Altın Rütbesine Çıktı

Spider-Man Miles Morales’in PS4 sürümünü satın almış olan oyuncular PlayStation 5 sürümüne ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabilecek. Ayrıca PS4 sürümünde kaydedilen ilerlemeler PS5 sürümüne aktarılabilecek. Ultimate Edition’ı satın alanlar PS5 için geliştirme yapılan Marvel’s Spider-Man Remastered‘ı ücretsiz olarak alacak. Standart sürümü almış olanlar ise yenilenen oyunu alabilmek için ek ücret ödemek zorunda olacak.

 Marvel’s Spider-Man Remastered, PS4 sürümüne göre grafik yükseltmesi aldı. Peter Parker‘ın yüz hatları tamamı ile yeniden modellendi. Miles Morales için geliştirilmiş olan yeni fotoğraf modu da oyunda bulunmakta.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu