Güncel

Spotify Yeni Abonelik Sistemini Deniyor

Dünyanın en çok indirilen müzik dinleme ve popcast oluşturma platformu olan Spotify yeni abonelik sistemini test ettiğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Premium mini olarak adlandırılan bu abonelik sistemi kullanıcılara bir günlük veya bir haftalık erişim izni verdiği söylendi. Ayrıca tahmin edilebileceği gibi yeni gelecek olan paketler oldukça uygun fiyatlı. Spotify yeni abonelik sistemini şuan yalnızca Hindistan da kullanıma sunmuş durumda. Fakat yakın zamanda diğer ülkeler içinde kullanıma sunulacağı düşünülüyor.

Spotify’ın yeni abonelik sisteminin kullanıcılara 30 müzik indirme imkanı sağladığı söylendi. Buna ek olarak yeni sistem sadece mobil uygulamalar üzerinden çalışabiliyor.

Spotify Yeni Abonelik Sistemi
Spotify Yeni Abonelik Sistemi

Spotify Yeni Abonelik Sistemi Uygun Fiyatları ile Dikkat Çekiyor

Spotify yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre Spotify Premium mini paketleri oldukça uygun fiyatlı olacak. Örneğin yeni sistemde günlük abone olmak isteyen kullanıcı 75 kuruş ödeme yapmak zorunda buna ek olarak haftalık ücret ise 2.5 TL olacak. Tabi belirtilen bu paralar Hindistan para birimi rupi’nin TL karşılığı olarak hesaplandı. Vergiler eklendiği zaman fiyat değişebilir.

Spotify’ın yeni abonelik planlarının uygulamayı kısa süreli kullanmak veya denemek isteyenler için oldukça faydalı olduğunu belirtmek gerekiyor. Fakat uzun kullanımda oldukça maliyetli olabiliyor. Örneğin günlük 75 kuruştan bir ay boyunca ödeme yapsanız 22,5 TL ediyor. Fakat şu an o para ile Spotify Duo hesabı satın alarak Premium özelliklerinden iki kişi faydalanabilirsiniz:

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu