VALORANT

Riot Games Squad Boost Özelliğini Getirecek

Riot’un geçtiğimiz sene oyunculara sunduğu Valorant oldukça beğeni topladı. Oyun hakkında kullanıcı yorumlarına önem verdiği bilinen Riot’un kullanıcıların oyun deneyiminin artması için Squad Booost özelliği üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Valorant Squad Boost Özelliğini Getirecek
Valorant Squad Boost Özelliğini Getirecek

Squad Booost özelliğinin üzerinde çalışılmasının nedeni bu senenin başına dayanıyor. Bu sene başında oyuncular Riot Games lansmanında deneyim puanı ile alakalı bir çok sorun yaşadıklarını dile getirdi. Sezon bittiğinde oyuncuların haklı olduğu ortaya çıktı. Zira en iyi Valorant oyuncuları bile çok az deneyim puanı elde edebildi. Bu konu hakkında birçok şikayet alan ekip squad Boost özelliğini getirmeye kara verdi.

Squad Booost özelliği Sayesinde Deneyim Puanı Kazanmak Daha Kolay Olacak

Gelen eleştirileri dikkate alan Riot Games savaş sonrası kazanılan XP’yi arttırdı. Şu an oynanan sürümde kazanılan deneyim puanı birçok oyuncu için yeterli durumda. Riot Games Squad Booost özeliği ile birlikte insanları arkadaşları ile oynamaya teşvik ediyor.

Gelecek özellik oyuncuların çok işine yarayacağa benziyor. Çünkü savaş bitiminde kazanılan deneyim puanı rütbe yükseldikçe azaltılıyor. Bu nedenle yenilgi oyuncular için ciddi XP kaybı anlamına geliyor. Bu nedenle Squad Boost özelliği ile birlikte rütbeleri atlamak çok daha kolay olacak.

Oyuna 3 Tane Yeni Harita Geleceği Söyleniyor

Riot ekibi oyunda daha fazla haritaya ihtiyaç duyulduğunu düşünüyor. Mevcut oyunda 5 farklı harita bulunuyor. Turnuvaları maksimum kalitede oynayabilmek için daha fazla haritaya ihtiyaç var. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Valorant’ın 3 farklı harita üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Valorant hakkında ki her türlü haber ve içeriğe Teknotomy Valorant bölümünden ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu