Oyun

Starfield Daha Erken Gelebilir

Kısa bir süre önce Microsoft’a dâhil olan Bethesda oldukça sessiz bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Fallout 76’yı çıkardıktan sonra oldukça fazla eleştiri yağmuruna tutulan Bethesda’nın elindeki en büyük kozlarından birisi The Elder Scrolls 6’yken diğer bir tanesi Starfield.

Merakla Beklenen Uzay Oyunu Starfield Yakın Bir Süreç İçerisinde Gelebilir
Merakla Beklenen Uzay Oyunu Starfield Yakın Bir Süreç İçerisinde Gelebilir

Starfield En Son 2018 Yılında Duyuruldu

Uzay serüveninde geçecek olan ve aksiyon, macera, rol yapma içeriklerini içinde barındıran oyun hakkında 2018 yılında E3 konferansı ile birlikte bir video ile yayınlanan bilgiler dışında hala daha bir sızıntı yok.

2018 Yılında Yayınlanmış Olan Video

Oyun piyasasının içinde olan güvenilir kaynak NateDrake, Bastheda’nın oyunu 2021 yılında kullanıcılarının önüne sürmeyi düşündüğünü söyledi. Fakat Covid-19’dan olumsuz derecede oldukça fazla etkilenmiş olan şirket yüzünden hala daha belirli bir tarih yok.

Hayranlar bu yeni oyunu ne kadar merak etse bile asıl ilgi bambaşka tarafta. Son oyunu olan Skyrim 2011 tarihinde piyasaya sürülen The Elder Scrolls serisinin en yeni oyunu olan altıncı oyunu, bu oyun ile aynı konferansta duyurulmuştu. Fakat Bethesda yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte uzay oyununun daha erken çıkacağını bu yüzden bütün ilgilerinin onun üzerinde olduklarını söyledi. Bu oyunu piyasaya sürmedikleri sürece The Elder Scrolls hakkında bir düşünceleri olmadığını belirten Bethesda hayranlarına en azından bir açıklama yaptı.  

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu