Oyun

Steam Oyun Festivali 2021 Yaz Aylarında Olacak

Steam oyun festivali ile birlikte firmalar oyunlarını Steam’le tanıtabiliyor ve bu platform üzerinden birden fazla oyuncuya içerik ulaştırabiliyor. Yeni ay indirimleri ile birlikte Steam üzerinde oyun festivali düzenlendi. Bu oyun festivali sayesinde oyuncular merak etmiş oldukları oyunları, demo bir şekilde indirerek meraklarını giderdiler ve ona göre satın alıp almamaya karar verdiler.

Festivalin tarihi bitmiş olmasına rağmen oyunların demo versiyonları hala daha Steam üzerinde duruyor merak eden oyuncular platform üzerinden bakabilir.

Steam Oyun Festivali 2021 Yaz Ayında Gelecek
Steam Oyun Festivali 2021 Yaz Ayında Gelecek

Steam Oyun Festivali 2021 Haziran Ayında

Yapılmış olan bu festivaller sayesinde oyuncular pahalı olan çoğu oyunun demo sürümünü deneyebildi. Bu demo sürümlerin yanı sıra Steam üzerinde birçok oyunda indirimler oluyor. Böylelikle pahalı oyunlar indirime girerken piyasaya yeni çıkacak olan oyunlar da çoğu oyuncuya erişebiliyor.

Haziran ayında gelecek olan oyun festivali ise ResetEra forumlarında sızmış olan bir iddiaya dayanıyor. Sızmış olan iddiaya göre 2021 Steam festivali 16 Haziran ve 22 Haziran tarihleri arasında olacak.  

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu