Güncel

Steel Talents Son 10 Tur Değerlendirmeleri Başladı!

Steel Series tarafından düzenlenen, yayıncılık konusunda başarılı olduğunu göstermek isteyen isimlere bir sahne sunan Steel Talents yarışmasında son 10 tur aşamasına geliniyor. 50 yarışmacıyla başlayan İzemco, Theta, Akagreen ve Dost Kayaoğlu’nun jürilik görevini üstlendiği Steel Talents yarışmasında yarışmanın son 10’a kalan kişileri 1 Aralık tarihine kadar değerlendirilip açıklanacak.

https://www.instagram.com/p/CH-k2UfqBgf/?utm_source=ig_embed

Yarışmada kendini başarılı bir şekilde gösteren yayıncılar SS tarafından bilgisayar, oda aksesuarları, ekipmanlar gibi bütün yayıncılara gerekli eşyalarla ödüllendirilecekler. 

Steel Talents Son 10 Tur Ödülleri

Steel Talents Son 10 Tur Değerlendirmeleri Başladı
Steel Talents Son 10 Tur Değerlendirmeleri Başladı

Ödüllerden birkaç tanesi Arctis 9 Wireless Kulaklık, QcK Prism Cloth XL Mousepad, Apex Pro Klavye. Bu ödüllere ek olarak bir senelik Influencer sözleşmesi, oda dekorasyonu, bilgisayar, masa, koltuk gibi ekstradan ödüller de bulunuyor.

Kendini başarılı bir şekilde izleyicilere anlatan, konuşma becerisi güçlü, karşısındaki ile iletişimi kuvvetli, oyunlar konusunda tecrübe sahibi. Bütün bu özellikleri kapsayarak içerik üreten turnuvayı birincilikle bitirecek olan en iyi içerik üreticisi kim olacak herkes merakla bekliyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu