K-Pop

Stray Kids My Pace 100 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

Popülaritesi gittikçe artan k-pop erkek grubu Stray Kids My Pace isimli parçasıyla YouTube’da 100 milyon görüntülenmeye ulaştı. 20 Şubat 2021 tarihinde erken saatlerde grup, başarısını tweet atarak duyurdu. My Pace resmi YouTube kanalında 100 milyon görüntülenmeye ulaştı. Söz konusu müzik parçası piyasaya sürülmesinden 2 yıl 6 ay 13 gün sonra bu başarıyı elde etti.

Stray Kids Tweet

Stray Kids My Pace Tek Başarı Değil

My Pace, sevilen erkek grubunun ikinci mini albümü olan I am WHO’nun başlık parçası olarak 6 Ağustos 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. Hayranları tarafından oldukça çok beğenilen parça, herkesin kendi hızına sahip olduğu ve kendi zamanlamasına göre gitmenin sorun olmadığı şeklindeki cesur mesajı iletiyor.

Stray Kids My Pace

Ek olarak My Pace, Stray Kids’in 100 milyon görüntülemeye ulaşan dördüncü müzik videosu oldu. Grubun bu başarıyı yakalayan diğer parçaları, “God’s Menu, MIROH, Back Door” isimli şarkılarıdır. Ayrıca Stray Kids, Mnet’in yakında başlayacak olan ve merakla beklenen hayatta kalma programı Kingdom: Legendary War’de yarışacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu