Oyun

Subnautica Below Zero Tam Sürüme Geçiyor

Uzun bir süre boyunca erken erişimde kalan Subnautica Below Zero sonunda tam sürüme geçiyor. Hayatta kalma türünde gelen oyun oyunculara buzullarda zorlanacakları bir deneyim yaşatıyor. Unknown Worlds Entertainment tarafından geliştiriciliği yapılan oyun 2 yıldır erken erişim sürecinde. Steam üzerinde olan oyun oyuncuların incelemelerine göre erken erişimde olmasına rağmen çok olumlu yanıtlarla dolu.

Subnautica Below Zero 14 Mart Tarihinde Tam Sürüme Geçiyor
Subnautica Below Zero 14 Mart Tarihinde Tam Sürüme Geçiyor

Subnautica Below Zero’nun Çıkacak Olduğu Platformlar

Erken erişim sürecini tamamlayacak olan oyun PC, Mac, Xbox One s, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch, Playstation 4 ve Playstation 5 için çıkacak. 14 Mayıs tarihinde tam sürüm haliyle çıkacak olan oyun hem dijital olarak satın alınabilecek hem de fiziksel kopyalar olarak satın alınabilecek.

Oyunun geliştiricisi oyun ile ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Oyuncuların oyun hakkında söylemlerini son derece ciddiye aldığını söyleyen geliştirici oyunun erken erişim sürecinde kendini tekrar etmediğini ve sürekli olarak evirilmiş olduğunu söyledi. Erken erişimde sürekli olarak güncellemeler alan oyun içine yeni içerikleri ve özellikleri de eklemiş oldu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu