Oyun

Super Meat Boy Forever Konsol Çıkış Tarihi

Super Meat Boy Forever konsol çıkış tarihi duyuruldu. Oyun geçtiğimiz aylarda Epic Games Store ve Nintendo platformlarına geldi. Geliştirici şirket 16 Nisan 2021 tarihinde oyunu PS4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S ve Series X’e çıkarmayı planlıyor. 

Super Meat Boy Forever Konsol İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Super Meat Boy Forever Konsol İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Super Meat Boy Forever Konsol Sürümü 16 Nisan’da Gelecek

Devam oyunu olarak gelmiş olan Meat Boy Forever ilk oyunda yaptıklarımızın aksine farklı içerikle karşımıza çıkıyor. Bu sefer Bandage Girl ekibi, kaçırılan çocukları Nugget Dr. Fetus’un elinden kurtarmak için yola çıkacak. Devam oyununda çocuklarını geri alabilmek için birden fazla şeytanla mücadele etmek zorunda kalacak.

Oyun otomatik mekaniklere sahip bir şekilde oyun severlerle buluşacak. Böylelikle karakterinizi hiçbir şekilde kendiniz yönetemeyeceksiniz. Bu yüzden oyun daha çok zamanlamayla alakalı olacak.

Çünkü otomatik olarak giden karakterin karşısına engeller çıktığı zaman onu yönlendirme kısmı size ait. Ek olarak oyun 2021’in sonuna doğru Steam platformunda çıkış yapacak. Bunun yanı sıra uzun süredir hakkında konuşulan mobil oyunu hakkındaysa maalesef bir bilgi yok. 

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu