Oyun

Supercell 3 Yeni Oyun Çıkarıyor

Geçmiş yıllardan beri mobilde isminden oldukça fazla söz ettiren Supercell 3 yeni oyun çıkartıyor. Sahip olduğu evreni sürekli geliştirmeyi düşünen firma bu evreni sürekli olarak yeni oyunlarla besliyor. 

Supercell 3 Yeni Oyun Çıkarıyor
Supercell 3 Yeni Oyun Çıkarıyor

Supercell 3 Yeni Oyun Strateji Üzerine Olacak

Finlandiyalı firma paylaşmış olduğu yazıda “Mevcut oyunculara yeni bir deneyim sunmanın dışında, Clash’i daha önce deneyimlememiş yeni oyunculara da erişmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Paylaşmış olduğu yazıda oyunların geliştirmesinin daha başlangıç aşamasında olduğunu belirten Supercell, geliştirme süreci ilerledikçe bazı değişiklerle de karşılaşacağını belirtti. Fakat firmanın beta sürümünde olan oyunları rafa kaldırma konusunda da oldukça kötüye giden bir ünü var

Supercell 3 tane yeni Oyunu Piyasaya Sürecek
Supercell 3 tane yeni Oyunu Piyasaya Sürecek

Böylelikle bu oyunlardan bazılarını hiç çıkarmayabilir. Tüm bunlara ek olarak firma “düşündüğümüz standartları karşılamazsa oyunları iptal ederiz ve diğer girişimlere geçeriz” ifadelerini söyledi.

Firmanın anlatmış olduğu bu oyun projesi geliştirmiş olduğu evreni büyütme hamlelerinden bir tanesi. Çünkü firma geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde yayınlamış olduğu kısa animasyon dizisiyle birlikte dikkatleri üzerine çekti. Tüm bunlara ek olarak yeni gelecek oyunlardan 2 tanesi şirketin yeni stüdyosu Şangay tarafından geliştirilecek.

Supercell’in Getireceği Yeni Oyunlar

Son olarak firma Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarının bu yeni 3 oyunundan tamamen ayrı ilerleyeceğini duyurdu. Bu da oynanan mevcut oyunlar için herhangi bir geliştirme sıkıntısı olmayacağı anlamına geliyor. Firma yeni gelecek oyunların ne zaman piyasaya sürüleceğiyle ilgili olarak bir bilgi vermedi. Fakat başka oyunlar üzerinde çalıştığını da doğrulamış oldu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu