Güncel

Surface Book Ölümle Yaşamı Ayıran Laptop

Microsoft Surface Book ile başı boş bir mermiyi durdurabiliyorsunuz. Bir bilgisayar ne kadar sağlam olabilirin cevabı Microsoft tarafından geliştirilen Surface Book ile cevap buluyor. Microsoft tarafından teknoloji piyasasına sürülen laptop, güçlü tasarımlarıyla tanınıyor.

Surface Book Hayat Kurtardı
Surface Book Hayat Kurtardı

Twitter kullanıcısı olan @itsExtrem_ attığı tweet ile gündemin odağı oldu. Yaşadığı evin zemininden sonra yatağa doğru ilerleyen kurşun laptop engelini aşamadı. Kullanıcı olay olduktan sonra laptopunun fotoğrafını çekip, Microsoft’a teşekkür amaçlı bir tweet paylaştı.

@itsExtrem_ kullanıcının gündem yaratan paylaşımı

Hayat Kurtaran Surface Book

Olay  yaşandığı anda Aaron laptopa çok yakın bir konumdaydı. Santimetrelerin önemli olduğu olayda plastikle kaplı bir laptop olsaydı kurşun delip geçebilirdi. Aaron laptopu ise işlenmiş magnezyumdan yapılıyor. İşlenmiş magnezyum sert bir madde olarak biliniyor. Eğer kurşun dik bir açıdan gelse ise laptopu delip geçme olasılığı yüksekti. Ancak kurşun diğer zeminlerden sekerek geldiği için laptop engelini aşamadı.

Ülkemizde laptopun popülaritesi yüksek olmadığı bir gerçek ama laptop fiyat ve verimlilik konusunda  kullanıcıları tarafından tam not alıyor.

Fiyatı
Surface Book 223.550,00 TL
Surface Book 343.840,00 TL
Surface note book fiyatları

Aaron’a doğru gelen kurşunun komşusunun silahı temizlerken bir anda patladığını belirtiyor. Tweeter kullanıcıları Aaron’a yeni komşular ve yeni laptop önerdi.

Güncel teknoloji haberlerinden anında haberdar olmak için Teknotomy sayfasını takip edebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu