Oyun

The Day Before Oynanış Videosu Yayınlandı

Son yıllarda oldukça popülerleşen hayatta kalma oyunlarına bir yenisi daha katıldı. The Day Before oynanış videosu Youtube üzerinde yayınlandı. Oyuncular tarafından oldukça sevilen bu tür içerisinde, etrafınızdaki zorlukları bir bir aşıp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Hayatta Kalma Oyunu The Day Before'un Oynanış Videosu Youtube Üzerinde 4K Olarak Yayınlandı
Hayatta Kalma Oyunu The Day Before’un Oynanış Videosu Youtube Üzerinde 4K Olarak Yayınlandı

Açık dünya ve hayatta kalma oyunu olarak tasarlana Day Before Covid-19 salgınından sonra yaşanan sıkıntıları anlatıyor. Oyun içerisinde yemek için birbirini öldüren insanlar ve buna ek olarak zombilerle savaş veriyor olacağız. Covid-19’dan sonra hayatta kalmış olanların girmiş olduğu amansız mücadelede bir şekilde yaşama tutunmamız gerekecek. Bunun yanı sıra toplamış olduğumuz kaynakları satıp ticaret ağı da kurabileceğiz. Oyunda tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere 2 adet farklı mod var. Bu tarz oyunlarda hem hayatta kalıp hem de farklı insanlar ile oynayabilmek oyuncuları fazlasıyla heyecanlandıran bir durum.  

The Day Before 4K Videosu

The Day Before Oynanış Videosu Youtube Üzerinde 4K Olarak Yayınlandı

Oyunun Steam üzerinde sayfası var. Fakat çıkış tarihinin ne zaman olacağı bilinmiyor. Ortaya atılan iddialar sonucunda oyunu 2021 yılının ikinci çeyreğinde görme ihtimalimiz var. Ek olarak söylemek gerekirse oyun Tom Clancy’s The Division oyununa oldukça benziyor. Aynı yapıda konu içeriğine sahip olan Tom Clancy’s oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Day Before Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu