Oyun

The Day Before Videosu Yayınlandı

Oyun severler tarafından merakla beklenen The Day Before videosu yayınlandı. Hayatta kalma türünde gelecek olan oyun önümüze açık bir dünya sunuyor. Bu açık dünyadaysa araçlarla gezintilere çıkabiliyoruz. Oyun daha önce çıkmış olan hayatta kalma oyunlarının karışımı olarak görülüyor. 

Oyun içerisinde çeşitli detaylara yer verilmiş. Aracın içerisinde olduğumuz zaman sağ altta bulunan benzin durumu ya da sol alt tarafta gözüken sıcaklık, enerji ve susuzluk göstergeleri

The Day Before Videosu Yayınlandı
The Day Before Videosu Yayınlandı

The Day Before Videosu YouTube’da Yayında

Yayınlanmış olan 10 dakikalık oynanış videosunda göze çarpan unsurlardan biri araç sürme ve tamir mekanikleri. Kırsalda başlayan fragmanımızda araçla birlikte göl kenarından geçiyoruz. Böylelikle araç mekanikleri de oyunculara gösteriliyor. 

The Day Before Oynanış Videosu YouTube Üzerinde Yayınlandı.

Karakter bir süre boyunca yola devam ettikten sonra aracın lastiği patladığı için mecburen kenara çekmek durumunda kalıyor. Sol tarafında kalan benzin istasyonuna gireceği zaman da üzerine zombi sürüleri saldırmaya başlıyor. 

Elinde olan silahla zombi sürülerini öldürdükten sonra benzin istasyonunda kendisine yardımcı olacak olan eşyaları almaya başlıyor. Gerekli eşyaları bulduktan sonra da aracına dönüp lastikleri tamir etme işlemine başlıyor

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu