Oyun

The Forest Devam Oyunu Sons Of The Forest Geliyor

Endnight Games, 2021 senesinde Sons Of The Forest‘ı piyasaya çıkaracağını planladıklarını duyurdu. The Forest’ın devamı niteliğinde gelecek oyun epey korkunç görünüyor.

Sons Of The Forest
Sons Of The Forest

The Forest ilk defa 2014 senesinde Steam’de erken erişim oyunu olarak çıktı ve oyuncuların oldukça fazla ilgisi ve beğenisinin ardından çalışmalarına hiç durmadan devam eden şirket daha sonra oyunu 2018 senesinde tam sürüme geçirdi. Oyun tutkunları tarafından oyunun bu kadar sevilmiş olmasının nedeni kesinlikle hayatta kalma oyunu olmasına rağmen oyunun bir hikayesinin olmasıdır. Üstelik diğer oyuncular ile beraber oynanabilir olması da oyuncuları oldukça etkiledi.

Sons Of The Forest Yakında Çıkacak

Hem korku hem de hayatta kalma oyununu çok güzel sentezleyen geliştirici oyuncuların oldukça yoğun desteği sayesinde bugünlere kadar gelmeyi başardı. Şu anda oyunun devam oyununu yapmk için geliştirilmeye devam ediliyor. The Forest’ın yeni oyununun hangi tarihte çıkacağı şimdilik bilinmese de oyuncuların merak ettiği bir diğer konu ise oyuna VR desteğinin gelip gelmeyeceğidir. Çünkü Forest’a en son gelen güncellemeler ile beraber VR desteği eklenmişti. Yeni oyunda bu teknolojinin desteklenip desteklenmeyeceği merak ediliyor.

The Forest’ı Steam kış indirimlerinden satın almak ve oynamak isterseniz buraya tıklayarak oyunun sayfasına gidebilir ve %50 indirimli olarak 16 TL’ye oyuna sonsuza dek sahip olabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu