Oyun

Merakla Beklenen The Medium Oyunu Ertelendi!

Geliştiricisi ve yayıncısı Bloober Team olan, psikolojik korku türündeki oyunu The Medium, 28 Ocak 2021 tarihine ertelendi. 

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde; “Çok dikkatli şekilde düşündükten sonra, The Medium‘un çıkış tarihini 28 Ocak 2021 tarihine ertelemeye karar verdik. Bu, düşünüldüğü kadar kolay bir seçim değildi”  dedi. Ayrıca “Polonya ülkesindeki COVID-19 durumu ve piyasadaki diğer oyunların takvimi sebebiyle böyle bir karar verdik. Bloober Team olarak en büyük korku deneyimini sunmaya son derece kararlıyız. Ek geliştirme süresi, yenilikçi, türü zorlayan interaktif psikolojik korku vizyonumuzu sunmamızı sağlayarak pek çok detay eklememize imkan tanıyacak. İçiniz rahat olsun, şu anki erteleme kararı sizinle bilgi paylaşmamızı engellemeyecek olup en yakın zamanda oyunun büyük gizeminin birkaç katmanını daha çözmemizi bekleyebilirsiniz. Bizi izlemeye devam edin ve güvende kalın” diyerek sözlerini noktaladı.

The Medium
The Medium

The Medium Nasıl Bir Oyun?

Oyunu, gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada birden yaşayan bir medyum olarak oynayabilirsiniz. Rahatsız edici rüyalarınızda küçük bir çocuğun öldürüldüğünü gördükten sonra, uzun yıllar önce akıllara durgunluk veren bir trajedinin yaşandığı terk edilmiş bir otele doğru yola çıkmaktasınız. Otelde zor soruların cevaplarını aramaya başlıyorsunuz. Her iki dünyaya da ulaşabilen bir medyum olarak daha geniş bir bakış açısına sahipsiniz ve daha fazlasını görerek diğer insanların kavradığı tek bir basit gerçek olmadığını anlayabiliyorsunuz. Hiçbir şey göründüğü gibi değil ve her şeyin bir de öteki yönü bulunuyor. The Medium‘da Bloober Team, Arkadiusz Reikowski ve Silent Hill oyunundan tanıdığımız mükemmel müzisyen Akira Yamaoka’nın bestelediği ikili oyun müzikleri de dikkat çekiyor.

The MediumXbox Series, Steam, Microsoft Store ve Epic Games Store platformları için piyasaya sunulacak. Oyun dünyasına dair en sevilen ve merak edilen haberlere anında erişmek için Teknotomy Oyun sayfasını inceleyebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu