Oyun

The Medium Oynanış Videosu Yayımlandı

Çift gerçeklik korku oyunu olan The Medium, senelerce devam eden çalışma ve son dakika gecikmelerinden sonra nihayet piyasaya sürülüyor. Peki, The Medium nasıl bir oyum? Artık öğrenmek için kısa parçacıklara bakmanıza gerek kalmıyor. Bloober Team, gerçek ve ruhsal dünyalarla nasıl hokkabazlık yapacağınızı gösteren Xbox Series X ve S konsoluna özel 14 dakikalık kısa bir video yayımladı.

The Medium Oynanış
The Medium Oynanış

Tahmin edebileceği üzere, bir diyarda ya da diğerinde, üstelik aynı anda her ikisinde de oynadıkça karmaşıklaşıyor. Örneğin, Marianne gerçek dünyada geçemeyeceği bir ruh geçişi görebilir ve üstesinden gelmek için beden dışı bir deneyime ihtiyaç duyabilir. Oyun, temel hayatta kalma çizgileri, gizlilik ve bulmaca çözme ile de çeşitleniyor. Ayrıca evet, korku atmosferi yoğun – çok sayıda ürpertici çocuk hayaleti ve terk edilmiş binalar bulunuyor.

The Medium Oynanış Videosu

The Medium, 28 Ocak tarihinde Xbox ve Windows PC’lere gelecek. Tam oyunun öncülüne uygun olup olmayacağı kesin değil. Fakat Bloober’ın PS3 ve Xbox 360 gibi sistemler için planlandığında bu oyunu neden yayınlayamadığı açık. O zamanlar dünyalar arasındaki kesintisiz geçişler zor olurdu, ama şu anda oldukça zahmetsizler.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu