K-Pop

The Penthouse 3. Sezon Kadrosunda Logan Lee Yer Alacak Mı?

Spoiler Uyarısı: Bu yazı güncel bir dizinin olay örgüsünden bahsetmektedir.

The Penthouse: War In Life 2. sezonunun şok edici finalinden sonra hayranların hepsinin aklında tek bir soru var: “Logan Lee’ye ne olacak?” Güney Kore’nin başarılı tiyatro oyuncularından Park Eun Seok canlandırdığı rolle dizinin en sevilen karakterlerinden birisi oldu. Dizinin büyük ölçüde kötü adamlardan oluşan kadrosunda Logan, Shim Su Ryeon’un (Lee Ji Ah) intikam almasına yardım ederken dizide bir adalet sembolü olarak adeta bir umut ışığı gibi parladı.

the penthouse season 2nd logan lee park eun seok
Park Eun Seok Hayranlarına Gösterdikleri İlgi ve Destek İçin Teşekkür Etti

Nihayet Logan Lee ve Shim Su Ryeon mutlu bir sona kavuşacakmış gibi görünürken senarist yeni bir trajediyle tüm izleyicileri kalbinden vurdu. The Penthouse 2. sezon final bölümünün sonunda Logan Lee arabasındaki bombanın patlamasıyla çıkan yangında öldü. Ya da yangında ölmüş gibi mi görünüyor? İzleyicilerin ilk iki sezondan öğrendikleri bir şey varsa, o da; ölen birilerinin tekrar dirilebileceğidir.

The Penthouse 3. Sezonunda Logan Lee’ye Ne Olacağı Halen Bir Muamma

Shim Su Ryeon (Lee Ji Ah), The Penthouse 1. sezonun finalinde feci bir şekilde bıçaklanmıştı fakat 2. sezonda Na Ae Kyo olarak geri döndü. Bae Ro Na (Kim Hyun Soo), dizinin 2. sezonun başında öldürüldü, ancak sezon sonunda hayata geri dönmeyi başardı. Şimdiye kadar izlediklerimize göre senaristin Logan Lee’yi bir anka kuşu gibi küllerinden doğmasını sağlaması imkânsız değil gibi ama böyle bir şey gerçekten olacak mı?

Park Eun Seok, Instagram hesabında yayınladığı videolu mesajda hayranlarına gösterdikleri ilgi, sevgi ve destek için teşekkür etti. Gelecekte de onu desteklemeye devam etmelerini istedi:

“Sevgili The Penthouse izleyicileri, yayın süreci boyunca gösterdiğiniz sevgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz. İki sezonun da çoktan bittiğine inanamıyorum! Senaristimiz Kim Soon Ok’a, yönetmenimiz Joo Dong Min’e, rol arkadaşlarıma ve yapım ekibine muhteşem ekip çalışması için teşekkür ederim. Bu yapım bana çok şey kazandırdı ve öğretti. Devam eden ilginiz ve desteğiniz için çok minnettarım.”

Logan Lee için bu bir son gibi görünüyor olsa da, halen bir şekilde geri dönüş yapma ihtimali var. SBS kanalının sahne arkası özel programı, The Penthouse 2 – Hidden Room: An Unfinished Story’de oyunculara Logan’ın 3. sezonda dönüp dönmeyeceği soruldu. Cevap olarak Oh Yoon Hee rolünü canlandıran Eugene, “Hiç kimse bilmiyor. Logan’ın kendisi bile henüz bilmiyor.” şeklinde yanıtladı.

Park Eun Seok, geri dönmeyeceğine dair bir söylenti duyduğunu söyleyerek sunucuya takıldı. Anlaşılan bu noktada geri dönüp dönmeyeceği hâlâ bir gizem olarak korunuyor. Dizinin 3.sezonun ise 4 Haziran tarihinde seyircilerle buluşması bekleniyor.

The Penthouse 2 – Hidden Room: An Unfinished Story

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu