K-Pop

The Penthouse Dizisinden Seok Hoon (Kim Young Dae) Kız Kardeşinin İmajını Kontrol Ettiğini Söyledi

Aktör Kim Young Dae, SBS kanalının reyting rekorları kıran dizisi The Penthouse ve The Penthouse 2’deki Seok Hoon rolüyle sergilediği muhteşem oyunculuk yeteneği ve karizmasıyla hızla geniş bir hayran kitlesi kazandı. W Korea ile yaptığı röportajda genç sanatçı arkadaşlarının ve ailesinin başarısı hakkında ne düşündüğünü açıkladı: “Arkadaşlarım içinde bulunduğum şeyleri gerçekten izlemiyor ve ailem her zaman beni yüzde 100 destekliyor.”

kim young dae the penthouse seok hoon
The Penthouse Dizisinden Seok Hoon (Kim Young Dae)

Kim Young Dae, özellikle gerçek hayattaki küçük kız kardeşinin onun ünlü imajını nasıl kontrol altında tuttuğundan bahsetti: “Küçük bir kız kardeşim var ve oyunculuğumla ilgili geri bildirimde bulunmak yerine eğlence sektöründe çalışmamdan endişe duyuyor. Eğer dikkatsiz davranıyormuşum gibi görünüyorsam, bana mesaj atarak kendime gelmemi söylüyor.”

Kim Young Dae, Ailesi İstememesine Rağmen Sektöre Girdiğini Açıkladı

Ebeveynleri onaylamamasına rağmen, The Penthouse’ın Seok Hoon’u, Kim Young Dae hayallerinin peşinden gitmek için eğlence sektörüne girdi. Hayallerine giden bu yoldaki hedefinin ise, kendine olan saygısını daima yüksek tutmak olduğunu söylüyor: “Kendimi diğer insanlarla karşılaştırdığım zaman genelde kendimi güvensiz hissederim. Ama bir keresinde sağlıklı bir öz saygının başkalarının onayından değil, yaşam tarzınızdan kazandığınız güvenden geldiğini okumuştum.”

Ayrıca Kim Young Dae, küçük kız kardeşi ve ailesinin ona her zaman hatırlattığı gibi kariyerinin en başında nasıl davranmayı seçtiğinin önemini de dile getirdi: “Şu anda her zaman olduğumdan daha sorumlu ve düşünceli olmam gerekiyor. Harekete geçmeden önce üç kez, belki daha fazla düşünmem gerekiyor. Bu nedenle daha düşünceli olacağım ve çok çalışacağım.”

kim young dae the penthouse seok hoon
Genç Sanatçıya En Çok Ailesi Destek Oluyor

The Penthouse 2. sezonu Cuma ve Cumartesi günleri SBS kanalında Kore saatiyle 22.00’da (Türkiye saatiyle 16.00’da) yayınlanıyor ve 2 Mart Cuma günü sezon finali yayınlanacak. Dizinin 3. sezonunun ise Haziran ayında gelmesi bekleniyor. Sizce The Penthouse 2. sezon finalinde Oh Yoon-Hee gerçekten ölecek mi? Su Ryeon’un intikamı başarılı olacak mı?

Kaynak
“Penthouse” Kim Young Dae Claims His Real-Life Little Sister Keeps His Celebrity Image In Check

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu