Oyun

The Walking Dead Mobile Geliyor

Popüler dizi serilerinden biri olan The Walking Dead Mobile geliyor. Dünya çapında oldukça fazla hayranı bulunan dizideki favori karakterler yakında mobil platformlarda olacak. Oyunun gelecek hafta içerisinde çıkması planlanıyor.

Hayatta kalma tarzını yansıtacak olan oyun, zombilerle savaşmak için kendi topluluklarını oluşturan karakterleri getirecek. Maggie, Rick, Hershel ve birden fazla karakter özel yetenekleriyle beraber oyuncuların ellerinde kontrol edilecek. Oyunu oynayan oyuncular kurmuş oldukları şehirleri güçlendirirken ek olarak korunaklı bölgeler inşa edip bu alanları daha da büyütmeye çalışacak.

Oldukça Fazla İzleyiciyi Bünyesinde Bulunduran The Walking Dead Mobile Geliyor
Oldukça Fazla İzleyiciyi Bünyesinde Bulunduran The Walking Dead Mobile Geliyor

Stratejinin bolca olduğu oyun kaynak toplamak, başka yerleri keşfetmek ve yeni binalar inşa etmek üzerine şekillenecek. Çizgi roman ve televizyon dizisine dayanan oyun 80’den fazla karakteri bünyesinde bulunduracak.

The Walking Dead Mobile Çıkış Tarihi

Oyun içerisinde dizi de bulunan ve izleyicileri bir hayli üzen klasik anlar yeniden yaşanacak. Ayrıca bu yeni dünyanın simgesel karakterleri oyuncular tarafından ziyaret edilebilecek. Bir topluluğun lideri olan kullanıcılar düzen kurmak, itibar arttırmak ve ekiplerini geliştirmek için sayısız mücadelelere giriş yapacak. 

Oyun mobil platformlara The Walking Dead Survivors ismiyle giriş yapacak. 12 Nisan’da Play Store ve App Store üzerinde çıkış yapacak olan oyun Elex’in vermiş olduğu bilgilere göre 1.5 milyondan fazla ön kayıt aldı

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu