Güncel

The Walking Dead’in Final Sezonunu 22 Ağustos’ta

Heyecanlı ve bir o kadar da aksiyonlu bir 10. sezona sahip olan  The Walking Dead‘in 11. sezonunun final sezonu oluşu izleyicileri üzerken aynı zamanda da izleyicilerin merakını da arttırdı. The Walking Dead izleyicilerinin Game Of Thrones örneğinde gibi kötü bir final izleyeceği korkusu da hissedilmeye başlandı. Bu gün ise izleyicileri sevindiren bir olay yaşandı. Zira The Walking Dead’in Final Sezonunu 22 Ağustos’ta yayınlanacak.

The Walking Dead'in Final Sezonunu 22 Ağustos'ta
The Walking Dead’in Final Sezonunu 22 Ağustos’ta

The Walking Dead’in 11. sezonuna çizgi romandan tanıdığımız bir karakterin de dahil olması bekleniyor. Koronavirus nedeniyle aksaklık yaşanmasında ötürü iki parçada yayınlanan 10.sezonun aksine final sezonu tek parçada sonlanacak.

The Walking Dead’in Final Sezonunu Tarihi Bir Video İle Duyruldu

The Walking Dead’in Final Sezonunu 22 Ağustos’ta

Dizinin 11. sezonunda Princess karakterine yakınlığı ile tanınan Mercer karakteri de yer alacak. Giydiği kırmızı zırhla tanınan Mercer’in fragmanda ki zırhın sahibi olduğu kesin.

Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame ve Constantine filmlerinde de oynayan Michael James Shaw‘ın Mercer karekterinde karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

İlk 8 bölüm ile 22 Ağustos’ta başlayacak The Walking Dead final sezonunda fantastik olaylar gerçekleşecek gibi görünüyor. Dizi hakkında ki gelişmeleri hep beraber göreceğiz.

The Walking Dead’in 11. sezonunu hakkında yaşanan gelişmelerden anında haberdar olmak için Teknotmy güncel adresini takipte kalın.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu