Oyun

The Witcher 3 Yeni Sürümü Hakkında

The Witcher 3 CD Projekt Red tarafından 2015 yılında oyun piyasasına sürüldü. İlk çıktığı zaman içerisinde optimizasyon sıkıntısı ve birden fazla bug bulunduran oyun şirketin sıkı çalışmasıyla birlikte adından oldukça fazla söz ettirdi. Şirket yeni nesil konsolların gelmesiyle birlikte Witcher 3 için yeni bir sürüm getireceğini açıkladı.

Tüm bu olayların ardından şirketin halkla ilişkiler müdürü, resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamayla birlikte yeni sürümün ne zaman geleceğini açıkladı.

CD Projekt Red Yeni Nesil Konsollar İçin The Witcher 3'e Yeni Sürüm Getiriyor
CD Projekt Red Yeni Nesil Konsollar İçin The Witcher 3’e Yeni Sürüm Getiriyor

The Witcher 3 Yeni Sürümü 2021 Yılında Gelecek

Açıklama yapmış olan halkla ilişkiler müdürü Witcher 3 için kesin bir tarih vermedi. Fakat bunun yanı sıra yeni sürümün 2021’in ikinci yarısında geleceğini açıkladı. Oyunu yeni sürümü tamamen yeni nesli hedef alacak ve oyun Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 ve PC için gelecek.

CD Projekt Red Halkla İlişkiler Müdürü Yeni Sürümün 2021’in İkinci Yarısında Geleceğini Açıkladı

Oyunu önceden dijital mağazalardan ya da kutulu bir şekilde satın aldıysanız yeni gelecek olan sürüme herhangi bir şekilde para ödemeden sahip olabilirsiniz

Yeni gelecek olan sürüm yeni nesil konsollarda ya da PC’de daha hızlı yükleme süresi ve ışın izleme teknolojisine sahip olacak. Bu özelliklerle birlikte oyunun yeni nesle tamamen adapte olacağı söylendi.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu