Güncel

Tiffany Young, Herkesin Nefret Ettiği Girls Generation Müzik Videosunu Açıkladı

Girls Generation’ın tüm şarkıları ve müzik videoları ikonik olabilir fakat şaşırtıcı bir şekilde özellikle bir tanesi var ki üyelerin hiçbiri ondan hoşlanmıyor. Tiffany bunu “cringe (saçma)” olarak nitelendiriyor.

tiffany girls generations
JaeJae, Girls’ Generation’un Nefret Ettiği O şarkıyı Söylediğinde Ünlü Şarkıcının Tepkisi

MMTG’nin yakın zamanda yayınlanan bir bölümünde Sunucu JaeJae ve Tiffany, “Genie” şarkısındaki kendisinin “DJ, put it back on.” dediği ikonik kısımdan bahsetti. Daha sonra sözü, sesini çok havalı ve çok çekici olarak tanımladığı SM Entertainment’in yapımcısı Yoo Young Jin’e getirdi. Bu durum sunucu JaeJae‘ye, Yoo Young Jin’in kendisinin de yer aldığı “Beautiful Girls” adlı şarkıyı hatırlattı.

Tiffany O Zamanlar Tüm Girls’ Generation Üyelerinin Denileni Yaptığını Söylüyor

Tiffany bu anımsamaya hemen şiddetle tepki verdi: “Aman Tanrım! Hayır, hayır, hayır, o şarkı değil. Sakın söyleme. O şarkı değil.” JaeJae, onun bu şarkıdan böyle çok nefret ettiğine inanamadı! Tiffany, “Beatiful Girls” şarkısından bu kadar nefret edenin sadece kendisi olmadığını söyledi. Görünüşe göre, tüm Girls’ Generation üyeleri bundan saçma (cringe) bir müzik videosu olduğu için nefret ediyor.

Grubun başarılı vokali bunu;Girls Generation üyelerinin tamamı bundan nefret ediyor. Zaten kim hoşlanır ki? Ben müzik videosunun çok utanç verici olduğunu düşünüyorum.”  sözleriyle ifade etti. Sunucu JaeJae de onunla aynı fikirdeydi ve “Ağır çekim çok fazlaydı.” diye ekledi. Şimdi pişmanlık duyuyor olsa da, o zamanlar sadece yönetmenin talimatlarını dinlediğini hatırlıyor ve “O zaman ne bilebilirdim? ‘Sadece yap!’ kısmına yönlendirildim.” diyor.

Kaynak
Tiffany Young Reveals The One Girls’ Generation Music Video That They All “Hate”

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu