Güncel

TikTok TV Tüm Akıllı Televizyonlarda

2020 yılının en çok kazanan uygulaması olan TikTok, yakaladığı başarıyı her yerde devam ettirmek istiyor. Bundan dolayı da farklı sürümlerle, farklı sektörlere kendini adapte etmeye çalışıyor. Örneğin, alışveriş sektörüne girerek TikTok kullanıcılarına alışveriş imkanı sundu. Şimdi ise TikTok TV sürümüyle kullanıcılar TikTok’u akıllı televizyonlarında kullanabilecek.

Tiktok TV Tüm Akıllı Televizyonlarda
TikTok TV Tüm Akıllı Televizyonlarda

TikTok TV sizlere videoları kategori halinde sunuyor ve istediğiniz kategorideki TikTok videosunu izleyebiliyorsunuz. Kısa videoların dışında uygulamada 1 dakikalık videolarda yer alıyor. Ayrıca uygulamada kendi hesabınızı ya da başka bir kullanıcının hesabını inceleyebiliyorsunuz. Eğer isterseniz kendi hesabınızda değişiklikler yapabiliyorsunuz.

TikTok TV Bağlantı Sorunu Veriyor

TikTok TV öncelikle Samsung ile anlaşma yaptı. Ardından Samsung akıllı televizyonlarında uyumlu ve problemsiz bir şekilde çalıştı. Kullanıcıların olumlu dönüşlerinden sonra hızlı bir şekilde diğer akıllı televizyonlarda kullanılması için TikTok yeni sürüm güncellemesi yaptı.

TikTok hızlı bir şekilde yeni sürüm güncellemesi yaptığı için mi yoksa akıllı televizyonlarda yaşanan problemlerden dolayı mı bilinmiyor ama uygulama hata veriyor. Kullanıcılar TikTok’un çalışmadığını, bağlantı sorunu verdiğini ve videolarda problemler olduğunu söylüyor.

Tiktok TV'ye Ulaşılmıyor
Tiktok TV’ye Ulaşılmıyor

Uygulamayı Play Store’dan indirirken de bağlantı hatası veriyor. Bu hatanın sadece Türkiye’ye özel bir problem olmadığı ve diğer ülkelerde de aynı problemlerin yaşandığı iddia ediliyor. TikTok şu anlık gelen şikayetlerle ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu