Güncel

TikTok Yorumlar İçin Yeni Özellik Deniyor

Son zamanlarda, TikTok platformunda başka bir yeni özelliği test etti. Gereğince Alessandro Paluzzi, TikTok kullanıcılara videolarında birden fazla yorum yönetmek ve bu bir çok TikTok orada yıldızlar o kadar için hayat kurtarıcı olduğunu bana güven yeteneğini verecek bir özellik geliştirmektedir.

TikTok Yorumları
TikTok Yorumlarında Yeniliğe Gidiyor

TikTok Yorumlarda Nasıl Bir Değişiklik Yapacak?

Sosyal medyadaki hiçbir platform nefret veya olumsuz yorumlardan korunmuyor. Bazı insanlar, sırf diğer insanları aşağı çekmek ya da tüm sıkı çalışmaları hakkında kötü yorumlar iletmek için oradan zaman ayırır. TikTok’ta, video ne kadar iyi olursa olsun veya içerik oluşturucu ne kadar sıkı çalışırsa çalışsın, yorumlarda yer alan bazı kişilerin nefret bıraktığı veya kötü yorum yaptığı TikTok’ta da benzer şeyler olur. Bu tür insanlar başkalarını küçük düşürmek zorundadır ve TikTok, içerik oluşturuculara silme olanağı verir. veya daha önce bu tür yorumları rapor ederek silme ve raporlama yorumları bir seferde bir yorum yapılabilir.

Ancak şimdi işler değişiyor çünkü TikTok, içerik oluşturuculara aynı anda birden fazla yorumu yönetme erişimi sağlayacak bir seçenek sunuyor. Bu seçeneği etkinleştirmek ve sol üstteki simge aracılığıyla veya bir yorumu basılı tutup ilgili seçeneği seçerek çoklu yorum yönetimi moduna girebilirsiniz.

TikTok Yorumlar İçin Yeni Özellik Test Ediyor

Bu şekilde, birden çok yorumu aynı anda engelleyebilir, bildirebilir veya silebilirsiniz. Bu, TikTok’un harika bir özelliği ve seçeneğidir çünkü öncelikle aşağılayıcı ve incitici yorumlar, içerik oluşturucuların yaptığı sıkı çalışmayı yapma isteğinizi kaybetmenize neden olabilir ve ayrıca motivasyon kaybına neden olabilir ve birçok incitici yorumu tek tek silmek görev olabilir. kendi içinde ve dolayısıyla TikTok’un bu yeni çoklu yönetim seçeneği bize göre gerçekten güzel bir özellik.

Kaynak
TikTok Tests the Option to Manage Multiple Comments at The Same Time

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu