Güncel

Tiktokerlar Giydikleri Kıyafetleri Nerden Alıyor

Sosyal medyanın en popüler uygulaması Tiktok farklı sektörlere giriyor. Tiktok Amerika merkezli giyim markası ile anlaştı. Bu sayede Tiktok kullanıcıları uygulamadan çıkmadan alışveriş yapabiliyor. Tiktok uygulama içi alımı için lisans alıyor. Tiktok’un üst kurumu olan Bytedance Çin’in üçüncü taraf satın alma şirketini kendi bünyesine kattı. Bu sayede Tiktok’tan çıkmadan alışveriş yapabiliyorsunuz.

Tiktokerlar Giydikleri Kıyafetleri Nerden Alıyor
Tiktokerlar Giydikleri Kıyafetleri Nerden Alıyor

Ülkemiz de Tiktok kullanan kişi sayısı arttı ve uygulamada popüler olan kullanıcılar sevenlerine daha güzel gözükmek için servet harcıyor. Giydikleri kıyafetler, taktıkları aksesuarlar önemli olarak görüyor ve bunlara dikkat ediyorlar.

Çoğu influencer giyim ve aksesuarlarına servet harcadıklarını açıklıyor. Tiktok’ta çoğu akımlar güzel kıyafetler ilgili oluyor. Ülkemizdeki Tiktokerlar nerden giyiniyor? İnfluencerlar giydikleri kıyafetleri nerden alıyor diye merak ediyorsanız, İnstagramda takip edebileceğiniz hesaplar bulunuyor.

Tiktokerlar Giydikleri Kıyafetleri Nerden Aldığını Gösteren Instagram Sayfaları

Tiktokerlar Ne Giyer?

Tiktokerlar giydikleri kıyafetleri nerden aldığını gösteren ilk sayfamız @negiyerler sayfası. İnstagram sayfası aktif bir şekilde gönderi atıyor. İnfluencerlar attığı her kısa videodan sonra sayfa hızlı bir şekilde videoda yer alan kişilerin giydikleri elbiselerden taktıkları aksesuarlara kadar paylaşıyor. Sayfa kıyafetlerin fiyatları ile birlikte nerden bulacağınızı da paylaşıyor.

Cemrenur Kaya Kıyafetlerini Nerden Alıyor
Cemrenur Kaya Kıyafetlerini Nerden Alıyor

Tiktokerlar giydikleri kıyafetleri nerden aldığını gösteren ikinci sayfa @giysitik etiketi ile İnstagram da yer alıyor. İnstagram sayfası Negiyerler sayfasına göre daha az aktif olsa da gönderileri en çok etkileşim alan sayfalar arasında yer alıyor. Sayfa İnfluencerların giydiği kıyafetleri taktıkları aksesuarları paylaşıyor. Kıyafetlerin, aksesuarların fiyatları ve nereden aldığını da paylaşıyor.

https://www.tiktok.com/@fenomengiyim.x/video/6913208743127715073?sender_device=mobile&sender_web_id=6903455204210886149&is_from_webapp=1
Semiraminta Kıyafetlerini Nerden Alıyor

Tiktokerlar Nasıl Giyiniyor?

Tiktokerlar giydikleri kıyafetleri nerden aldığını gösteren üçüncü sayfa @tiktokerlar_ne_giyiyor etiketi ile merak eden kullanıcıları bilgilendiriyor. Ne giyerler sayfasıyla aynı şekilde aktif gönderiler atıyor. Diğerlerine göre daha az kişinin takip ettiği sayfa yakın zamanda diğer sayfalara göre daha fazla takipçiye ulaşması bekleniyor. Diğer sayfalara farlı kıyafetlerin linklerini de paylaşıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu