Güncel

TikTok’ta Yılın Viral Videosu Açıklandı

Özellikle son dönemde kazandığı ivme ile birlikte en popüler video paylaşım sitelerinden bir tanesi konumuna gelen Tiktok, ülkemizde dahil olmak üzere bir çok ülkede oldukça yüksek indirme sayılarına ulaştı. Bulunduğumuz yılı oldukça başarılı geçiren internet platformu, farklı kategorilerde çekilmiş en popüler videoları açıkladı. Son dönemin yükselen fenomenlerinden Bella Poarch‘ın paylaştığı ‘M to the B TikTok’ta yılın viral videosu oldu.

TikTok'ta Yılın Viral Videosu Açıklandı
TikTok’ta Yılın Viral Videosu Açıklandı

İşte TikTok’ta Yılın Viral Videosu

2020 yılında TikTokta milyonlarca video çekildi. Bunlardan bazıları tüm Dünyaya yayılarak viral oldu. Viral olmayı başarmış videoların en başarılısı ise Bella Poarch’ın paylaştığı ‘M to the B’ videosu. Ağustos ayında yayınlanan video 530 milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı.

TikTok’ta Yılın Viral Videosu

TikTok’un paylaştığı listede zirvede yer alan diğer videolar ise Will Smith’in Wipe It Down adında ki videosu ve Julian Bass’ın “Favori süper kahramanınız kim?” adlı özel efekt videosu.

Şirket ayrıca içerik üreticiler içinde bir liste hazırladı. Bu listenin zirvesinde Charli D’Amelio yer alırken Addison Rae ve Noah Beck gibi isimler de listede kendine yer buldu.

Bu ve buna benzer haberlere Teknotomy güncel adresinden ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu