K-Pop

Time Magazine BTS’i Seçti

Time Magazine BTS
Time Magazine Kapağında BTS

Time Magazine BTS’i Entertainer of The Year yani Yılın Göstericisi seçti. Jin, V, Suga, Jungkook, RM, Jimin ve J-Hope , 10 Aralık’ta NBC’de yayınlanan TIME Person of the Year özelinde muhteşem bir “Dynamite” performansıyla yeni unvanlarını kutladı.

Ayrıca üyeler dünya turlarının iptali ve geçici olarak rafa kaldırılan diğer fırsatları ve salgın sırasında aştıkları zorluklar hakkında konuştukları bir röportajda yer aldı. Grup, Billboard Hot 100’ün 1 numarası olması ve hızla yükselmeleriyle ilgili hislerini de paylaştı.

Time Magazine BTS Röportajında Neler Konuşuldu?

Ünlü k-pop grubu BTS, her şeyden önce sadık fandomları ARMY için büyük takdirlerini paylaştı. Grup üyelerinden Jimin, “Bu yıl bize umut ve neşe veren şey hayranlarımızdı. Müzik üzerine çalışmak, dans etmek ve birlikte prova yapmak gibi günlük yaşamlarımız bizim için umut ve mutluluk kaynağıydı.” şeklinde konuştu.

Time Magazine BTS

Jin’de hayranlarına olan minnettarlığını “Müziğimizi dinleyen birçok insan olduğu için varız” sözleriyle dile getirdi. Jungkook ise bu yolda yavaşça ilerlediklerini bundan dolayı da birlikte büyüdüklerini hissettiğini söyledi.
RM, 2020’nin kendileri için özel bir yıl olduğunu ayrıca bu yılın hem iyi hem kötü haberlerle geçen bir yıl olduğunu belirtti. En kötü haberin pandemi süreci olduğunu ve en iyi haberin de Billboard Hot 100’de 1 numaraya gelmeleri olduğunu dile getirdi. Ayrıca ARMY sayesinde ABD’de bu kadar büyük bir başarı elde ettiklerini de ifade etti.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu