Güncel

Tinder Kıyafet Üretmeye Hazırlanıyor

Tinder kıyafet üretmeye başlıyor. Arkadaşlık sitesi denince ilk akla gelen uygulama Tinder farklı sektörlerde de lider olmak için hazırlıklar yapıyor. Diğer sosyal medya uygulamalarına göre geride kalan Tinder, geçtiğimiz aylarda aldığı karar ile aradaki farkı kapatmak için yeni özellikler uygulama kararı almıştı. İlk olarak görüntülü arama özelliğini uygulamaya getirdi. Eşleşen kişiler isterse görüntülü konuşma yapabiliyor. Tinder’ın ileriki zamanlarda eşleşen kişilerin oyun oynayabilecekleri bir özelliği getireceği de iddia ediliyor.

Tinder Kıyafet Üretmeye Hazırlanıyor
Tinder Kıyafet Üretmeye Hazırlanıyor

Tinder Made etiketi ile kıyafetler üretmeye hazırlanıyor. Ayrıca Match Grup elbise üretmek için lisans almaya çalışıyor. Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi‘nden 0025 kodlu lisansı almak için yoğun çaba harcayan şirketin başka koda sahip lisansları almak içinde çaba harcadığı biliniyor.

Tinder Kıyafet Dışında Hangi Ürünler için Lisans Alıyor

Free Dating Tips internet sitesinin yaptığı habere göre Tinder kıyafet dışında farklı ürünler içinde lisans almaya çalışıyor. Match grup Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi‘ne iki ayrı lisans başvurusunda bulundu. İlk başvurusunda kıyafet ve telefon aksesuarları için başvuran şirket ikinci başvuruda ürün yelpazesini genişletecek ürünler için lisans başvurusunda bulundu.

Tinder Kıyafet Dışındaa Başka Ürünler için Lisans Almaya Çalışıyor
Tinder Kıyafet Dışında Başka Ürünler için Lisans Almaya Çalışıyor
  • 0025 lisans kodu ile; ayakkabı, tişört, şapka, erkek ve kadın iç giyim ürünleri üretmeyi hedefliyor.
  • 0009 lisanslı kodu ile; telefon kabı, tablet aksesuarları, laptop aksesuarları gibi ürünler üretmeyi hedefliyor.
  • İkinci lisans başvurusunda ise; çanta, kahve bardakları, polar, masa oyunları gibi ürünler için başvuruda bulundu.

Tinder’ın ürettiği ürünleri kendi uygulamasından alabiliyorsunuz. Uygulamada yeni bir sekme oluşturulacak ve bu sekme üzerinden Tinder Made ürünlerinin satışa sunulması planlanıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu