GüncelExxen

Tolga Çevik Tolgshow ile Exxen’de Olacak

Türkiye’deki televizyon sektörünün önemli isimleri arasında gösterilen Acun Ilıcalı‘nın kurmuş olduğu yeni dijital yayın platformu olan Exxen için yeni bir haber geldi. Acun Ilıcalı tarafından yapılan Instagram paylaşımına göre Türkiye’nin en gözde komedyenlerinden olan Tolga Çevik Tolgshow ile Exxen’de yer alacak.

Ayrıca bu programın 1 Ocak tarihinde Exxen‘de yayınlanacağı eklendi. Kısa zaman önce Feyyaz Yiğit ve Konuşanlar programı ile Hasan Can Kaya‘nın da Exxen platformunda bulunan isimler arasında yer alacağı duyurulmuştu.

Tolga Çevik Tolgshow ile Exxen'de Olacak
Tolga Çevik Tolgshow ile Exxen’de Olacak

Tolga Çevik‘in televizyon efsaneleri arasında olan doğaçlama skeç programı TolgShow, Komedi Dükkanı ve onun devamı sayılan Arkadaşım Hoşgeldin, Müdür Ne’aptın isimli programlarının “TalkShow” karışımıyla yapılan bir versiyonudur. İsimlerini saydığımız üç programda olduğu gibi bu programda da huysuz yönetmen Fırat Parlak Tolga Çevik‘e eşlik edecek.

Tolga Çevik Tolgshow‘da öncelikle programa konuk olacak ünlü isimler ile bir talkshow programı yapmaya çalışacak sonrasında ise ünlü konuk ile komedi dükkanından da hatırlayacağımız üzere doğaçlama skeç denemesi yapılacak. Buradan da anlayacağımız üzere Tolga Çevik Exxen platformunun komedi programlarından bir diğeri olacak.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu