GüncelExxen

Tolgshow’un Fragmanı Yayımlandı

Exxen içeriğinde yer alacak programları tek tek açıklıyor. Tolga Çevik ülkemizin hem en değerli komedyenlerinden hem de önemli tiyatrocularından biridir. İlk başlarda Komedi Dükkanı ile başlayan serüveni farklı kanallarda farklı isimlerle devam etti. En son Fox TV’de Tolgshow programını izleyiciye sunmuştu. Daha sonra komedi programı neden bittiği anlaşılmadan yayından kaldırıldı.

Exxen‘in kadrosu kalabalıklaşıyor. Son olarak ise Tolga Çevik’i kadrosuna katan dijital platform içerikler bakımından dikkat çekiyor. Bazı içeriklerle sosyal medya da tartışılıyor ve içeriklerin izlenme sayısının düşük olacağını düşünüyorlar.

Exxen Tolgshow’un fragmanını yayımladı. Fragmanda dikkat çeken noktalar vardı bu noktolar programın nasıl yol izleyeceğini, içeriğinde neler olacağını gösteriyor.

Tolgshow Filtresiz’in Fragmanı

Tolgshow Fragmanındaki Detaylar

Fragmanda en çok dikkat çeken nokta ismin değişmesiydi. Program isminin yanına filtresiz ismini aldı. Tolga Çevik’in önceki programlarını izlediyseniz bunun ne anlama geldiğini çoktan anlamışsınızdır. Televizyonda yayımlandığı zaman kullandığı kelimler ya da hareketler RTÜK’ün ceza kesme ihtimali olduğunu düşünerek bipleniyor ya da kesiliyordu.

Tolgshow Filtresiz fragmanında dikkat çeken noktalardan diğer ise Tolga Çevik’in bir koltuğa oturduğu ve kare kare bürüneceği rollerin kostümü ile görüyorsunuz. Exxen’deki yeni programında doğaçlama oynanan skeçlerin içeriğin içerisinde daha fazla olacağını gösteriyor.

Tolgshow'un Fragmanı Yayımlandı
Tolgshow’un Fragmanı Yayımlandı

Tolga Çevik içeriğini değişmiyor. Geçen sezondan yarım kalan hikaye Exxen ile devam ediyor. Tolga Çevik çok heyecanlı olduğunu ve programında seyircilerinde olacağını fragman da dikkat çeken diğer noktalar. Fragmanda yer almasa da Sarp’ın programda yer alıp almayacağı merak ediliyor. Sarp Bozkurt başka bir projede yer alıyor. Doğaçlama skeçlerde yanında kimin ya da kimlerin olacağı konusunda iddialar olsa da Tolga Çevik’in seyircilerle bu işi tek başına da yapabileceği düşünülüyor

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu