OyunFPS

Tom Clancy’s The Division 2 Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Tom Clancy’s The Division 2 bu hafta sonu ücretsiz oynayabileceksiniz. Oyun 24 ile 28 Eylül tarihleri arasında %85 indirime girecek ve ücretsiz oynanabilecek.

Ubisoft ücretsiz hafta sonu etkinliklerinde bu hafta Tom Clancy’s The Division 2 Pazartesi gününe kadar bütün platformlarda ücretsiz şekilde oynanabilecek.

image 12
Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2

Ubisoft, daha önce sevilen oyunlarından Tom Clancy’s The Division 2 için ücretsiz hafta sonu etkinliği yapacağını duyurmuştu. Bununla birlikte oyun ücretsiz oynandığı süre boyunca %85 indirime girecek. Ubisoft daha önce Ekim ayında, yeni hikayenin ikinci bölümünü ve bu yıl Şubat ayında ise bir diğerini kutlamak için iki ücretsiz hafta sonu etkinliği düzenledi. Öncesinde oyunu ücretsiz oynadıysanız ve yine oynamak istiyorsanız kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

image 13
The Division 2 Oynanış

Tom Clancy’s The Division lansmanında mevcut olan çoğu şeyin yanı sıra son 18 ayda oyuna eklenen tüm dlc ler de bu indirim dahilinde. Ubisoft’un yaptığı duyuruda ayrıca Twitch üzerindeki droplardan bahsedildi. Açıklama ise şu şekildeydi: ”24-6 Ekim arasında The Division 2 Twitch yayınlarını izlerseniz, bedava Legacy önbellekleri ve bir milkshake çantası kazanabilirsiniz.”

Oyunu ücretsiz oynamak için Uplay ve Epic Games Store üzerinden indirebilirsiniz. Unutmayın, 28 Ekim 2020 tarihi bu oyunu ücretsiz oynamak için son gün.

The Division 2 Nasıl Bir Oyun?

The Division 2 geliştiricisi Massive Entertainment, yayıncısı ise Ubisoft olan çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun motoru SnowDrop ile geliştirilmiş, PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve PC için yayınlanmıştır. 7 Şubat 2019 tarihinde çıkan bu oyun, büyük farklar ve yeniliklerle aynı serinin diğer oyunlarından sıyrılarak farklı bir atmosfer yakalamayı başarmıştır. İlk oyunun başarısının üstüne hedefi biraz daha yükselterek oyun tutkunlarına güzel bir deneyimi yaşatıyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu