OyunFPS

Travis Scoot Fortnite İle Milyonlar Kazandı

2020 yılında pek çok bilindik marka ile ortak bir çalışma yaparken gördüğümüz ünlü rapçi Travis Scott, popülerlik seviyesine her yaptığı anlaşmada bir tık daha arttırdı. Yapılmış olan son haberlere göre ünlü rapçi, 2020 yılının ilk çeyreğinde Epic Games’in geliştirmiş olduğu Fortnite üzerinde verdiği konser ile ve buna bağlı satışlardan elde ettiği gelirler ile birlikte fiziksel konserlerine oldukça yaklaşan bir gelir elde etti.

Forbes’e göre yıl içerisinde Nike, McDonalds, PlayStation ve daha birçok firma ile anlaşma imzalamış olan 28 yaşındaki sanatçı, bu konser tarzındaki satışlardan ile 20 milyon dolarlık bir hasılat elde etti.

Travis Scoot Fortnite
Travis Scoot Fortnite

Sanatçı 2018 yılında çıkardığı Astroworld albümünün 2019 yılında gerçekleştirdiği turnesiyle toplamda 53,6 milyon dolar kazandı. Ek olarak Travis Scott, Fornite üzerinden verdiği konserde 27 milyon oyuncuya ulaşarak yaklaşık olarak 20 milyon dolar kazandı.

Travis Scoot Fortnite Konseri

Fortnite oyuncularının ve birçok oyun severin hayranlıkla izlemiş olduğu Travis Scoot Fortnite konserini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu