Güncel

Süper İndirim Günleri Rekor Kırdı

Kasım ayına girilmesiyle birlikte pek çok marka ve pazaryeri çeşitli indirim kampanyaları düzenlemeye başladı. Özellikle pandemi süreciyle kullanıcı kitlesi artan e-ticaret platformlarının pek çoğu yapmış oldukları indirimler ile kullanıcıları kendilerine çekmeyi başardı. Trendyol iş ortaklarına yapmış olduğu bir açıklama ile 72 saatte 8 milyon sipariş aldıklarını bildirdi.

Trendyol’un yapmış olduğu açıklamada “Süper İndirim Günleri” olarak adlandırılan kampanya günlerinde, siteyi 220 milyonu aşkın kullanıcı ziyaret etti. Ayrıca ziyarette bulunan kullanıcılar, 20 milyondan fazla ürün siparişi verdi. Bu durumu Trendyol, iş ortaklarına tarihi bir rekor kırdık şeklinde aktardı.

Trendyol Süper İndirim Günleri
Trendyol’un İş Ortaklarına Süper İndirim Günleri Açıklaması

Süper İndirim Günleri Ne Zamandı?

Trendyol “Süper İndirim Günleri” isimli kampanyasının tarihlerini 9-12 Kasım 2020 şeklinde belirlemişti. Trendyol reklam kampanyalarını da bu şekilde gerçekleştirmişti. Ancak talebin oldukça yoğun olmasından dolayı Trendyol, kampanya tarihini bir gün daha uzattı.

Trendyol Süper İndirim Günleri Reklamı

E-ticaret platformlarında yoğun kampanyalar yapıldığı dönemlerde en çok kargo şirketleri zorlanıyor. Dolayısıyla tüketiciler de kargolarının kendilerine ne zaman ulaşacağına dair bir kaygı oluşuyor. Ayrıca Trendyol’da mağaza sahibi olan bazı satıcılar kargo sistemlerinin kapatıldığını belirterek, ciddi sorunlar yaşadıklarını dile getiriyor. Bu durum ne kadar sıkıntı yaratsa da COVID-19 salgın döneminde evde kalarak, online alışverişin tercih edilmesi gerekiyor. Online alışveriş konusunda nereden alışveriş yapacağınızın bilemiyorsanız, En İyi 10 İnternet Alışveriş Sitesi isimli yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu