GüncelGirişim Yatırım

Trendyol Yemek Siparişi Sektörüne Giriyor

Trendyol yemek siparişi işine giriyor. Ülkemizde önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol, kullanıcılarına yeni sürprizler ile geliyor. Geçtiğimiz günler de online market özelliği olan Hızlı Market özelliğini kullanıcılarının hizmetine sunmuştu. Trendyol, hızlı market özelliğinden sonra yemek siparişi özelliğini de kullanıcılarına sunmak için gerim sayımı başlatıyor.

Trenyol Yemek Siparişi İşine Giriyor
Trenyol Yemek Siparişi İşine Giriyor

Android akıllı telefon sahipleri, Trendyol uygulamasını açtığında üst kısımda ‘Trenyol Yemek Açıldı’ yazısını görebiliyor. Lakin yazıya tıklandığı zaman yemek sipariş ekranına geçilmiyor. Yazıda dikkat çeken nokta ise Trendyol‘un sunmayı planladığı işe girmeden önce yemek siparişi vermeyi seven kullanıcılarına güzel bir kampanya sunuyor. Kampanyada 30 TL ve üzeri ilk 3 siparişlerde %30 indirim yapılacağı yazıyor.

Android akıllı telefonlardaki uygulamalarda görünen yazı şu anlık iOS ve web sitelerinde yok. Yakın bir tarihte iOS ve web sitesinde de bu yazının görüleceği tahmin ediliyor.

Trendyol Yemek Siparişi Sektörüne Farklı Firmalarla Birlikte Giriyor

Ülkemizde yemek siparişi sektörü gün gittikçe popülaritesi artıyor. Popülaritesi artan sektörde kazançların yüksek olması diğer sektördeki firmaların dikkatini çekiyor. Ülke dışındaki firmalardan tutun ülke içindeki firmalar bile artık yemek siparişi sektörüne giriş yapmayı hedefliyor.

Trendyol Yemek Siparişi İşinde
Trendyol Yemek Siparişi İşinde

Ülkemizde yemek siparişi sektöründe önemli markalardan biri olan Yemek Sepeti’ne yeni rakiplerin çıkması ile  rekabeti artıracak gibi duruyor. Yemek siparişi vermeyi sevenler bu haberlerle mutlu olsalar da yeni rekabetin neler yansıtacağını sabırsızlıkla bekliyorlar.

Geçtiğimiz günlerde Hepsiexpress ile dünyaca ünlü firma Mc Donald’s yaptığı anlaşma ile yemek teslimatına başlamıştı. Zomato’nun da geçtiğimiz günler de yemek siparişi servisini Türkiye’de açacağını duyurmuştu.

Teknotomy ile güncel haberleri takip edebilir. Teknoloji ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu