Güncel

Trendyol’dan Yeni Kargo Teslim Seçeneği

Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitesi Trendyol siparişine bir an önce sahip olmak isteyen müşterileri için yeni bir teslimat seçeneği sunacağını açıkladı. Açıklamaya göre Trendyol kullanıcıları artık siparişlerini kargo otomatlarından veya önceden belirlenmiş teslimat noktalarından alabilecekler. Trendyol’dan yeni kargo teslim seçeneğini sunulması diğer internet sitelerinin de yakında bu sisteme geçebileceklerine işaret. Yakın gelecekte kargo otomatları oldukça popüler olabilir.

Şu an da kullanılan teslimat yönteminde müşteriler kargoyu teslim alacakları bir adres giriyor. Kargo çeşitli yollardan geçerek müşterinin eline ulaşıyor. Yeni teslim seçeneği sayesinde ise adresinizi girmek yerine size en yakın teslimat noktasına giderek siparişlerinize ulaşabilirsiniz.

Trendyol'dan yeni kargo teslim seçeneğini
Trendyol’dan Yeni Kargo Teslim Seçeneğini

Trendyol’dan Yeni Kargo Teslim Seçeneğini Kullananlara 20 TL İndirim Kodu

Bu yeni teslimat yöntemi bir çok avantaj ile birlikte geliyor. En büyük avantaj kargoların teslimat noktasına adresini verdiğimiz yere oranla çok daha hızlı ulaşması. Buna ek olarak kullanıcılar teslimat noktası ile Ayrıca şu an kullanılan kargo teslim sisteminin aksine istediği zaman kargosunu teslim alabiliyorlar. Trendyol ayrıca yeni oluşturulan sistemi kullanan kullanıcılara 20 TL indirim kuponu hediye ediyor.

Bu konu hakkında açıklamalarda bulunan trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar, 81 şehirde 2500’e yakın teslimat noktası oluşturduk. Hedefimiz yıl sonunda bu sayıyı 5000’e çıkartarak yeni oluşturduğumuz sistemin kalıcı olmasını sağlamak. Bu konu hakkında çalışmalarımız devam ediyor. ifadelerini kullandı.

Yaşanan gelişmelerden anında haberdar olmak için Teknotomy Güncel bölümüne bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu